За изхождането??

  • 923
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 334
Здравейте д-р Слънчева.Имам голям проблем с изхождането на моята дъщеря Cry.Кърмих я около един месец(спря ми кърмата) и минах на Фризо ХА защото лекарите имаха съмнения за алергия.Мина около половин месец и започна да се запича и ми казаха да давам Фризо ХА в комбинация с Фризовом.За един месец проблема ни се реши акаше си редовно но в един момент явно организъма и свикна с Фризовома и започна в началото да ака през ден после през два докато сега накрая не ака по три дни(като пробвах варианта и да увелича дозата Фризовом но без ефект,давах и по цяло ядене от него но пак няма ефект) и съм принудена да предприемам други мерки CryПробвах с гимнастика,после с термометър в началото помагаха но сега вече  нищо не и помага освен дуфалак и вече от половин месец е така не ака по три дни и и давам дуфалак да се изходи.Личния ни педиатър ме посъветва да започна да я захранвам с плодови пюрета като за начало круша,сливи и тиква.От една седмица я захранвам и само след като и дадох първия ден пюре от круша се изака на другия ден и пак се повтарят нещата.Пюрето от круша  и харесва яде си вече по 5 лъжички но няма ефект и от него(като сега ще въведа и от сливи).А междудругото преди да започна с пюретата спрях да и давам Фризовом,защото не виждах вече смисъл.Какво бихте ме посъветвали ?На мен единственото което ми идва на ум е да сменя млякото например с Нан ха знам ли( или въбще да не е ХА вече)  newsm78.Като интересното е че не се напъва и да не може да се изходи ,само като вече е към третия ден яде малко по бавно и се върти неспокойна защото явно вече и е тежко . Акитата и са малко по гъсти и тъмно зелени ,но не и твърди и сухи.Какво да правя според вас?

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 18:03 от misheto-Viki

# 1
  • Мнения: 5 760
Това е проблем на децата на АМ и при момиченцата се наблюдава по-често. Можете отново да давате Фризовом в количество за един прием и това да бъде сутрин. Не е необходимо да го смесвате с другото АМ. В осаналите млечни хранения да го давата в съотношение 1:1. Започнете и зеленчуковите пюрета. Постепенно изхожданията ще се регурират. Оставяйте я по дълго по корем за да се масажират червата. Ако това не помогне можете да давате при по-продължителен запек Дуфалак по 5 мл. сутрин на гладно.

Общи условия

Активация на акаунт