Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп

  • 5 094
  • 76
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 826


Някой гледа ли го вече?
Като част от поколението израстнало с Инди, чакам с нетърпение да минат премиерите и отивам на кино  smile3508
Надявам се да оправдае очакванията и да не бъде насочен само към най-младите, както бяха новите Междузвездни войни  Praynig
Между другото колко струват билетите за премиера?

Малко снимки:
1
2
3
4
5

официалния сайт

# 1
  • Мнения: 871
при нас билетите за примиерата струват колкото нормалните билети -10 $
днес съм на примиера  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
Супер, кажи после струва ли си чакането 19 години  Grinning
И къде е това при вас?

# 3
  • Мнения: 4 555
както бяха новите Междузвездни войни  Praynig
Новите Междузвездни Войни бяха невероятно яки!

Инди го чакам с голямо нетърпение, но няма да мога да ида на премиерата  Cry

# 4
  • Мнения: 871
Супер, кажи после струва ли си чакането 19 години  Grinning
И къде е това при вас?

у Канада  Simple Smile
В мегаплекса, във всички зали ще се прожектира само това след 18 ч. тъй че за всички желаещи има места и няма опашки. Това е от най-оценяваните от мен положителни черти на задморското жителство - на всички примиери можеш спокойно да отидеш.  bowuu

Между другото първата прожекция вече е минала, започнала е точно в 24H01  Sunglasses, ама аз спях по това време.

# 5
  • Мнения: 4 496
Вече го има в Замунда, но е без субтитри. А в коментарите четох, че качеството не било добро.
За тези, които искат да гледат, заповядайте:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=128769

# 6
  • Мнения: 623
у Канада  Simple Smile
В мегаплекса, във всички зали ще се прожектира само това след 18 ч. тъй че за всички желаещи има места и няма опашки. Това е от най-оценяваните от мен положителни черти на задморското жителство - на всички примиери можеш спокойно да отидеш.  bowuu

цивилизовано....... цената същата,гледа се спокойно  Rolling Eyes

Личи си му на бате Хари от снимките,че е поостарял, но пак е готин!
Задължително ще гледам филма на голям екран Peace

# 7
  • Мнения: X
Задължително ще го гледам на кино, но другата седмица, след лудницата от премиерата.    smile3508

# 8
  • Мнения: 14 471
и аз няма да мога на кино да го гледам. ще прозвучи ужасно, но се надявам искренно някой скоро да го кракне и да излезе в торентите с качество на двд-рип.
индиана джоунс са ми сред любимите филми.
както и междузвездни войни

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тази нощ беше премиерата и нашето семейство излъчи представител.  Laughing (Няма как, някой трябваше да варди троловете, затова се жертвах. Rolling Eyes)
Нашият представител (заклет фен) е много разочарован. Rolling Eyes
Сега ме е страх да ида да гледам филма. Ще ми разбият сърцето.  Sad

# 10
  • Мнения: 14 471

Нашият представител (заклет фен) е много разочарован. Rolling Eyes


да си призная честно и аз не съм с големи очаквания.
ще споделиш ли нещо по-подробно?

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
у Канада  Simple Smile
В мегаплекса, във всички зали ще се прожектира само това след 18 ч. тъй че за всички желаещи има места и няма опашки. Това е от най-оценяваните от мен положителни черти на задморското жителство - на всички примиери можеш спокойно да отидеш.  bowuu

Между другото първата прожекция вече е минала, започнала е точно в 24H01  Sunglasses, ама аз спях по това време.

Ами че то и в БГ можеш да отидеш спокойно на премиерата му. Вчера като взимах билети имаше само 3 взети билета в залата. Всичко беше свободно. На това ако не му казвате спокойно, незнам....

# 12
  • Мнения: 871
Браво за българските кина! Радвам се, че са в крачка със световните тенденции. Аз не съм си била в България от времето, когато нямаше мегаплекси, та затова споделих. 

Вчера в наш'то кино, в залите беше празно. Нито един човек на касата, освен нас разбира се. Все едно е паднала бомба. А си спомням за Хари Потър опашката за първата прожекция излизаше отвън, както в добрите соцвремена кат купувахме банани за Нова година. Много странно.

Аз съм възхитена от 4-тия Индиана Джоунс и го обявявам за най-успешния от досегашните. Имаше ги всички завладяващи моменти от предишните издания: действието се развива в неочаквана посока ненадейно, историческите прожекции са с невероятна изобретателност, тайнствен древен код/език, на мястото на светещите вълшебни камъни, светия граал и кивота, този път е кристалния череп - много находчива измишльотина. Археологическата декорация е в стила на първите три, но многократно подобрена. Грандиозните ефекти на Спилбърг стигат чак до НЛО  Laughing - супер забавно, а руската следа в световната конспирация надмина и най-смелите ми очаквания -  руската армия завладява за отрицателно време суперсекретна военна база в Невада през 1957 г.  Joy Joy Атомни бомби, хладилник предпазващ от радиация, танкове движещи се със завидна скорост в амазонските гори, като едновременно подрязват богатата растителност, чудовищни мравки изяждащи хора за отрицателно време. Може да се чуе руска реч в голяма част от филма: "бумажку, карандаш, давай, давай", даже Инди казва по едно време "Нет!" с мек акцент Mr. Green Малко блудкаво последната 1 минута на филма, ама общото впечатление е прекрасно. Пак ще се гледа, не веднъж  bowuu Оставили са си вратичка за следващи серии, с наследника на Инди, които в този филм играе моторист, тип "Елвис"  Mr. Green

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:02 от greendream

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
И аз се надявам скоро да го има по тракерите защото в Плевен нямаме вече кино Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Задължително ще гледаме този филм. Наскоро останах изненадана, че децата гледаха старите филми за Индиана Джоунс и Междузвездни войни с невероятен интерес. Мислех, че са преситени с днешните фантастики и специални ефекти, но съм грешала. Оказа се, че класическия начин на снимане на филм си остава привлекателен и за днешните деца и това много ме радва.

Общи условия

Активация на акаунт