Къде в София пони за яздене?

  • 5 482
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Дъщеря ми е луда по "Малките понита" и много искаше да види и да язди живо пони.Ходихме тази неделя до Южния парк ,ама нямаше. CryНякой знае ли къде има? smile3540

# 1
  • Мнения: 480
Можете да се разходите до Борисовата градина, Конната база откъм сградата на БНР. Там ще трябва да питате. Виждала съм дечица на понита, предполагам че не е ограничен достъпа.

Редактирам за да ти дам линк: http://www.egida-sofia.bg/konnabaza/pagebg.php?P=13&SP=19

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Цирк Балкански предлагат за яздене понита.В момента са в Люлин.Цената е кошмарна за времето в което се язди понито, но поне доставя удоволствие на децата Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз щях да ти предложа цирк Балкански, до неделя включително са в Люлин, след това се придвижват към Младост. За цената така и не разбрах каква е, вчера се отложи представлението и не успяхме да пояздим, в неделя предполагам ще опитаме

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Конната база в кв. Славия, под стадиона. Когато живеехме там, Ники яздеше почти всеки уикенд. Понито се казва Рамбо и е голям сладкиш.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Преди година дъщеря ми язди пони в Зоологическата градина, но дали все още има в момента, не знам.  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
Можете да се разходите до Борисовата градина, Конната база откъм сградата на БНР. Там ще трябва да питате. Виждала съм дечица на понита, предполагам че не е ограничен достъпа.

Не, не е ограничен. Вече два пъти сме ходили там с дъщеря ми да язди понито.  Мястото е много приятно, защото освен разходката с понито, децата се любуват на кончетата и им е много интересно.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 567
Преди година дъщеря ми язди пони в Зоологическата градина, но дали все още има в момента, не знам.  Hug

Да, и моята, колкото пъти сме ходили там е яздела пони. Може все още да предлагат тази атракция  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 39 723
Миналото лято имаше понита в Южния парк. Дияна орева всичко да се качи, после орева всичко, защото я е страх. Мъж ми трябваше да обикаля парка заедно с нея и понито Simple Smile

# 10
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Преди години имаше и в Патиланци. Сега - не знам.  Peace

# 11
  • Мнения: 239
Лятото обикновенно има в Южния парк. Peace

# 12
  • Мнения: 157
Почти всяка неделя в Южният парк има по две понита и един голям кон.

# 13
  • Мнения: 116
Има хиподрум по пътя за Банки с две понита и други кончета. Мястото е удобно за хора от Люлин и западните райони.   

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Преди години имаше и в Патиланци. Сега - не знам.  Peace

Тц, сега няма

Общи условия

Активация на акаунт