2 години, 7 месеца и 12 дни.... прекрасни мигове:)

  • 1 359
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
След 2 години, 7 месеца и 12 дни... ... нашето кърмене приключи. Обзета съм от смесени чувства..радост, а същевременно и тъга, но моето момиче порасна и краят е така да се каже "неизбежен".

Специални благодарности на Хедра!!!

# 1
  • Мнения: 549
yay...колко много време стесе кърмили Shocked

# 2
  • Мнения: 982
Аз все още имам кърмаче на тази възраст.
Би ли споделила как приключи кърменето.
Поздравявам те! Hug

# 3
  • Мнения: 48
Поздравления Hug
Завиждам благородно Mr. Green
Дано и аз да мога да се похваля с такова продължително кърмене
И мен ми е интересно как приключи процеса

# 4
  • Мнения: 753
Поздравления и от мен!
Радвам се, че не малко деца /съдейки от форума/ са получили толкова майчино внимание и любов и чрез кърменето!
Щастливо детство и родителство!

# 5
  • Мнения: 6 438
Браво!
В такива случаи думите ми се губят!
 Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 115
 Hug Поздравления!
Ние не достигнахме чак до там, а само до 1г и 10 месеца., но пък споделям чуствата ти. Чесно да си призная чак по някога се изкушавам да го гушна и пак да му дам да сучи. Слава богу отбиването мина много гладко, с малко сълзи и много, много гушкане без да се налага да се отделяме.

# 7
  • Мнения: 35
Поздравления! Hug Hug Hug

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Поздравления и от мен  bouquet

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Поздравления и от мен.
 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 386
Браво Hug
Моля те, разкажи как протече отбиването.

# 11
  • Мнения: 147
Поздравления  и от мен Hug
При нас кърменето продължи 1г. и 7м. и мога да кажа, че наистина няма еквивалент на всички тези прекрасни моменти Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 929
 Hug  bouquet Думита са излишни.

# 13
  • Мнения: 346
Отбиването стана така да се каже случаино, но с много подготовка преди това: може би месеци наред говорех , че циците са уморени и някои ден ще станат кисели..... ... Преди седмица се намазах с лимон с намерението да намаля броя на кърменията, а малката като опита и видя че са кисели, вече не пожела да суче. Прие го някак нормално, но продължава да ги гушка и да им говори колко ги обича, но дотам.
 Другото нещо което направих предварително е , че пих хомеопатични лекарства за спиране на кърма, количеството драстично намаля, но не спря напълно, може би и това е допринесло в случая.


# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Използвам темата да се похваля и аз облекчено, отбих две седмици преди третия рожден ден, хич не са ми смесени чувствата, много съм доволна! Очаквах, че ще е по-трудно, но успях сравнително лесно. Чудесно е да се спи по цяла нощ!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт