The Tudors

  • 24 646
  • 355
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 265
Никой ли не гледа новия сезон на Тюдорите?? Аз съм просто очарована от сериала, особено от сезон 2! Сезон 1 беше по-муден, но 2 е направо жесток! На един дъх го изгледах и препоръчвам сериала горещо. Само искам да питам, тези които го следят, нали Чарлз се беше оженил за сестрата на Хенри? Какво стана с нея, че нещо съм пропуснала?

Да не говоря за актьорския състав- Ан е по-красива от всякога, Хенри също, да не споменавам Чарлз  Flutter

# 1
  • Варна
  • Мнения: 70
Сестрата на Хенри почина.Нали имаше чума и много хора измряха,тя беше сред тях.Аз също следя сериала,макар че знам края на историята.Страхотен е!Чакам субтитри за 7 епизод.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Страхотен сериал. Аз само свалях сериите и не го почвах, но в събота седнах и изгледах шесте серии наведнъж. Чарлз е страхотеееееен. Много се кефя на това, че Ан започва да губи позиции. Дразни ме тази жена и това е. Единственото хубаво нещо от нея това е Елизабет.

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
- и двамата са готини

# 4
  • Мнения: 6 991
Това не съм го гледала, но ако пуснете още няколко снимки на тоя , дето души мацката , ще го загледам Joy
Има ли го по бг торенти?

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
има го по тракерите

# 6
  • Мнения: 1 312
Това не съм го гледала, но ако пуснете още няколко снимки на тоя , дето души мацката , ще го загледам Joy
Има ли го по бг торенти?
Все едно в мозъка ми бръкна Crazy
Тъкмо бърша една лига Laughing
Нали не е някаква сапунка?
Т.е от типа на латинотата Thinking
Колко серии са излезли или се очаква да излязат?

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Разбира се, че не е латиносапунка. Филма е за младия крал Хенри VІІІ, бащата на Елизабет І. Има доза еротика, доста добре поднесена история. Показва двора, усилията които се полага от Болейн за да сложат на трона Ан Болейн. Въпроси от политиката и религията, философът Томас Мор и т.н. Това е втория сезон на сериала, досега са излезли 8 епизода. 

# 8
  • Мнения: 6 991
О, само 8, супер.
Дано ги има в уиксито, да ги изгледам другата седмица на нощната. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 265
Сестрата на Хенри почина.Нали имаше чума и много хора измряха,тя беше сред тях.Аз също следя сериала,макар че знам края на историята.Страхотен е!Чакам субтитри за 7 епизод.

субтитри за 7ми има, заповядай:

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=download&attach_id=20232

Аз чакам 8ми  Sunglasses

# 10
  • София
  • Мнения: 265
О, само 8, супер.
Дано ги има в уиксито, да ги изгледам другата седмица на нощната. Grinning

Има изминал 1 сезон от 10 серии, и за сега са 8 от втори сезон, няма да сбъркаш, ако го подхванеш  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз съм още по средата на първи сезон, много ми харесва, но все не стигам да го изгледам  ooooh!
Втори сезон колко серии ще бъде? Пак ли 10?
 

# 12
  • София
  • Мнения: 265
Страхотен сериал. Аз само свалях сериите и не го почвах, но в събота седнах и изгледах шесте серии наведнъж. Чарлз е страхотеееееен. Много се кефя на това, че Ан започва да губи позиции. Дразни ме тази жена и това е. Единственото хубаво нещо от нея това е Елизабет.

Ух, Ан е много красива, направо я кипрят уникално яко! Много интересен образ е, не знам дори дали ме дразни, просто е действала според желанията си, и е направила всичко възможно да си сбъдне мечтите. Иначе определено е много умна, и хитра, само дето Хенри като осъзна, че може да си прави каквото си иска, след Катерина, то нищо не може да го спре Simple Smile Прави ми впечатление, че всички деца на Хенри са боледували много често, с изключение на Елизабет, която по-късно ще владее 40 години, значи все пак Ан сигурно е имала силен ген, но така или иначе с Елизабет династията е прекъсната...

Интересна част от историята, много интересна, само дето Хенри трябваше вече да е надебелял и да прилича на картоф, но не им се сърдя, че ми радва окото Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 265
Аз съм още по средата на първи сезон, много ми харесва, но все не стигам да го изгледам  ooooh!
Втори сезон колко серии ще бъде? Пак ли 10?
 

Мисля, че да, и има плануван 3ти сезон  Peace

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 10:33 от malka maimunka

# 14
  • Мнения: 1 312
Запалихте ме за идеята.
Ще се гледа Peace

Общи условия

Активация на акаунт