Д-р Люцканов БУРГАС!

  • 9 610
  • 5
  •   1
Отговори
Какво е мнението ви ?Мисля да раждам при него.

# 1
  • Мнения: 298
Виж в разделите за раждане в Бургаската АГ болница-тук и в другите сайтове за бъдещи и настоящи майки. Там има мнения за него. Успех  Grinning

# 2
  • Мнения: 16
Аз раждах при него и съм много доволна. Много добър професионалист, мил и внимателен. Няма да сбъркаш, ако раждаш при него. Ако те интересува нещо по-подробно - пиши ми.
Успех, леко и безпроблемно раждане и здраво и красиво бебче!

# 3
знаете ли сл.тел на Люцканов в 4 поликлиника

# 4
  • Мнения: 124
Здравейте!По принцип не съм злопаметна и не обичам да обиждам хората,но за него само две думи-БЯГАЙТЕДАЛЕЧЕ!преди две години бях записана при него за наблюдаване на бременността.Точно същия ден преди да родя получих големи болки и когато отидох при него ми каза че съм с 1см разкритие,да пия един аналгин и да се прибера.Нямало да раждам!бях 1 месец преди термина,но болките не спираха.Изкарах до вечерта и вече бях с 2см,когато отидох на преглед и ми казаха че раждането започвало ShockedТа така въпросния доктор е ускорил нещата с този аналгин и немарливото си отношение! #2gunfire

# 5
  • Мнения: 3 621
Аз също съм доволна от Люцканов, не ми е следил той бременноста, но по стечение на обстоятелствата родих при него, мога с ръка на сърцето да кажа че този човек ми помогна много, ако не беше той може би щях да се мъча още много часове преди да родя мъртвото си бебе. След това всички ми казваха пий много вода, той единствено дойде при мене и ми каза ако искам да нямам проблеми с кърмата да НЕ пия вода , обясни ми ако мога да си го позволя да си купя Достинекс, вместо да пия Бромокриптина който дават в болницата. Бях при него и на контролен преглед след раждането, имах проблеми с цикъла, добре че го послушах да изчакам с хапчетата за предизвикване на цикъл защото много скоро след това ми дойде и още на следващия месец забременях отново.
Според мене това е млад лекар който иска да се докаже и го е грижа за пациентите му

Общи условия

Активация на акаунт