Честита "Евровизия"

  • 2 771
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Или глупостта в евромащаб   Hug

# 1
  • Мнения: 251
Нашата българска песничка беше невероятно скучна. Кой избра тази песен да представлява нашата родина? Tired
Единствено в цялата песен ми хареса брейкъра и подпалените грамофони.Ефектно беше...

# 2
  • Мнения: 17 546
Че то избора от наши песни беше толкова обширен, че се свежда до тази и тази песен! Mr. Green Боже, какво творческо безсилие и слабоумие ooooh! Не може ли просто да признаем, че не ни се отдава и да спрем с позорните опити?...

# 3
  • Мнения: 74
A то пък другите песни много оригинални щото бяха...важното е ,че наште са в играта.Толкова могат и толкова показват.Нека трупат опит и без това България е едва за 4 път на Евровизия,има още хляб да изядат.

# 4
  • Мнения: 3 423
Ама кво стана, на финала ли са?

# 5
  • Мнения: 74
Не ,не  са на финала #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 6
  • Мнения: 6 992
Ама кво стана, на финала ли са?
Разбира се, че не са.
Слава богу, че не са.
Песента е тъпа. За моя вкус, де.

# 7
  • Мнения: 6 039
Ама кво стана, на финала ли са?
Разбира се, че не са.
Слава богу, че не са.
Песента е тъпа. За моя вкус, де.

и за моя
дразни ме дори...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 103
 Но въпреки всичко може да се отбележи един плюс на участието ни тази година. А именно че песента се популяризира доста преди самия концерт. Даже чувам че с тази песен им звънят телефоните на разни хора в градския транспорт. Че не е нищо особено - не е, ама поне стана известна, доката миналата година песента на Елица и Стунджи, която стигна доста по-напред я чух и не само аз за първи път на самата Евровизия.

# 9
  • Мнения: X
Урааа!
Славно заспах баш по средата Tired

# 10
  • Мнения: 17 546
... доката миналата година песента на Елица и Стунджи, която стигна доста по-напред я чух и не само аз за първи път на самата Евровизия.
Нещо си в грешка! Достатъчно популяризирана беше "Вода" много преди финалите на Евровизия!

# 11
  • Мнения: 2 401
Не я гледам, ама понеже чух, че песничката била много хубава я преслушах няколко пъти, за да намеря поне нещо интересно. Пълен боклук, хора. Нима някой наистина е очаквал да стигне далеч?? В едно нещо са успели обаче -  набива се в канчето. Но и това не им помогна. Права е била оная водеща, дето се е изцепила "Еееех, ако можеха Елица и Стунджи да ни представляват всяка година "

# 12
  • Мнения: 1 072
Необходимо ли е да се класираме всяка година на финала?
Не, нали?
Не ревете. Още много не са се класирали? Песента беше просто едно парче. Не лошо, но не и повече от това. Обаче да не започваме да вадим големите изводи за некадърност и бездарие.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 182
Е то на Евровизия по правило почти всички песни са тъпи.
С някакъв много смешен патетизъм.
В този ред на мисли българската песен беше точно толкова зле, колкото и повечето от останалите.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Като слушах нашата певица нещо не ми звучеше добре. Сякаш се мъчеше с пеенето, един стегнат глас... В началото си помислих, че е нещо в озвучаването, защото хванахме предаването точно за нашите. Но после чух другите песни и снигнах до извода, че момичето така си пее и техниката няма никаква вина. Определено на фона на част от песните нашенското пеене не беше добре. Иначе идеята и обработения вариант на песента са хубави, обаче девойчето нещо не се справи с пеенето на живо.
От всички песни според мен с най-големи шансове са исландците. Песничката е точно за летен хит, добре звучи и е добре изпълнена.

Общи условия

Активация на акаунт