възможно ли е да съм забременяла?

  • 630
  • 6
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
момичета,след като родих ми дойде за пръв път миналия месец и този месец трябваше да ми дойде на 26-на 25 правихме секс и необмислената постъпка да свърши в мен и ето вече 7 дни ми закъснява!
за отбелязване е,че преди да родя съм имала супер редовен цикъл на 28 дни!нямам никакви признаци да ми дойде а родих секцио и е твърде рано за второ бебе!

# 1
  • Мнения: 3 562
Направи си тест, но имай в предвид, че след раждане е нужно време цикълът да се нормализира. Може може просто още да не си влязла в ритъм  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Принципно е възможно. Имам една позната, която е забременяла по от секс по време на цикъл. Направи си тест - след 7 дни закъснение би трябвало да ти покаже вярно.

# 3
  • Мнения: 827
Мисля,че е малко вероятно,но все пак провери с теста.След раждането действително трябва време,за да се нормализира цикъла както по-рано.

# 4
  • Мнения: 368
Моята свекърва ми е разказвала, как след като е родила  първото си дете /съпруга ми / и веднага  е забременяла /със сестра му/. Дори не се е усетила, защото още не и е било дошло след първото раждане.
Пък и скоро гледаш, че във форума беше писала една мама, която търсеше двоина количка и пише че едното и детенце е на 1годинка, а другото на 2месеца.Така че мисля че е възможно.

# 5
  • Мнения: 11 607
Незнам дали в твоя случай би ти помогнала базалната температура / аз и имам пълно доверие/предвид хормоналните промени в теб,че все още не са приключили. Но нищо не ти пречи и с нея да пробваш!

# 6
  • Мнения: 5 539
Според мен не си бременна. Какъвто и да ти е цикълът, на 27-ия ден овулацията все трябва да е минала, ако е имало изобщо. Не се шашкай, както казват момичетата, трябва да се нормализира цикълът след раждането

Общи условия

Активация на акаунт