Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6

  • 61 378
  • 681
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 753
Старата тема


Момичета, хайде на новата темичка за перфектна коса !




# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Колко рано си станала   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 695
добро утро от мен   bouquet  и запис в новата темичка

# 3
  • Мнения: 105
да се запиша и аз този път Embarassed
и веднага скачам с въпрос Wink можете ли да ми препоръчате препарат за предпазвне на косата преди "пресиране", но да не е като кристалите а ако е възможно тип флуид  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 976
Колко рано си станала   bouquet
рано пиле, рано пее  kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg

# 5
  • Мнения: 1 417
Ох, сега е момента да се включа с моите въпроси Wink
Препоръчайте ми шампоан за мазен скалп и против пърхот, някаква маска за падаща, боядисана коса, но да не е много силна и някакъв продукт за блъсък или от който косата ми ще изглежда `жива`?
За шампоана съм се насочила към Bain Divalent, но за другите продукти срещам затруднения, а не мога да изчета всички теми...

# 6
  • Мнения: 234
Цоп и аз в новата темичка  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
И аз да се запиша, че сега се чудя каква слънцезащитна серия да си взема  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
Ох, сега е момента да се включа с моите въпроси Wink
Препоръчайте ми шампоан за мазен скалп и против пърхот, някаква маска за падаща, боядисана коса, но да не е много силна и някакъв продукт за блъсък или от който косата ми ще изглежда `жива`?
За шампоана съм се насочила към Bain Divalent, но за другите продукти срещам затруднения, а не мога да изчета всички теми...
ШАМПОАНА,към който си се насочила не е против пърхут.Против пърхут и мазен скалп е Gommage gras.

# 9
# 10
  • Мнения: 1 417
Ох, сега е момента да се включа с моите въпроси Wink
Препоръчайте ми шампоан за мазен скалп и против пърхот, някаква маска за падаща, боядисана коса, но да не е много силна и някакъв продукт за блъсък или от който косата ми ще изглежда `жива`?
За шампоана съм се насочила към Bain Divalent, но за другите продукти срещам затруднения, а не мога да изчета всички теми...
ШАМПОАНА,към който си се насочила не е против пърхут.Против пърхут и мазен скалп е Gommage gras.

  bouquet Всъщност мисля да си купя и двата, в предишните теми гледах че другия го препоръчват за мазен скалп, та затова се насочих към него. А за маска съвет , `цимента` мисля че на мен ще ми дойде много силен newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
За маски изобщо не мога да ти дам съвет,тъй като не ползвам.Моята коса е много тънка и много ми утежняват.Аз използвам крем грижите с изплакване или спрейчета и пяни без изплакване.

# 12
  • Мнения: 3 695
момичета, искам да попитам тези които ползват това това спрейче на Керастаз, не ви ли омазнява косата след като го напръскате Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 7 753
момичета, искам да попитам тези които ползват това това спрейче на Керастаз, не ви ли омазнява косата след като го напръскате Thinking

ru, днес го тествах и въобще не ми омазнява косата, и мирише много хубаво.  Heart Eyes Peace

На теб омазнява ли ти или се чудиш, дали да си го поръчаш ?

# 14
  • Мнения: 3 695
поръчах си го и днес пристигна, пръснах се малко върху един кичур и сега ми стои на клечки косата и се чудя утре ако пръсна на цялата дали така ще ми стане косата  Thinking
наистина мирише страхотно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт