на какво спят децата ви когато сте на почивка?

  • 2 195
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
 Здравейте,

по някаква причина не мога да пусна темата къде трябва и затова я пускам тук.
Ще ходим на море, дъщеря ми е на 1 и 4 месеца. Чудя се как да уредя нейното спане. Тя спи отделно в къщи и аз не съм привърженик на това да спи с нас. Чудя се дали да не купа преносима кошарка, но колко време се ползва това нещо.

Кажете, когато ходите на почивка къде спят децата ви: кошарка, при вас или има някакъв друг вариант?


Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
На тази възраст Габриела спеше в хотелите в собствената си преносима кошара. Това всъщност беше единственото легло, което й купихме. След като навърши две (т.е. на третата си лятна почивка), вече спеше на нормално легло и в хотелите.

Там, където ще бъдете, няма ли възможност за трето легло в стаята?

# 2
  • Мнения: X
Ами или на преносима кошарка или на отделно легло. Голямата ми дъщеря спа на отделно легло, нотя беше на 3, ако малка - в кошарка.

# 3
  • Мнения: 575
Повечето хотели осигуряват кошара за бебета в стаята, просто като си резервивайте кажете, че сте с бебе. Ако обаче не искаш бебето ти да спи в ползвана кошара по-добре си купете от преносимите.  Peace

# 4
  • Мнения: 5 393
Иво също спи отделно от нас. Купихме преносимо легло, ползвахме го до преди 3-4 месеца. Сега вече спи на голямо легло, без да ме е страх, че ще падне. Но кошарата може да се ползва и по-дълго разбира се.Мисля да я вземем за всеки случай и на тазгодишната почивка. Много полезна покупка според мен.

# 5
  • Мнения: 56
Моят син също спи отделно от нас. За морето му купихме преносима кошара. Миналата седмица я пробвахме, нямаше никакъв проблем. Сега го слагам да си играе в нея.

# 6
  • Мнения: 10 982
В преносима кошара - нашата или от хотела, ако предоставят такава.

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
На тази възраст и аз взимах преносимата кошарка на малката. В колата не заема място, закътано й е, мога да сложа комарник.

Сега спи на допълнителното легло в стаята.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 555
Имаме преносима кошарка, купили сме и и от сгъваемите матрачета към него и тя спи там.  Peace Ние все си я носим, защото не искам да изпозлвам тези, които предлагат от хотелите.

# 9
  • Мнения: 9 814
В преносимата кошарка.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Имаме преносима кошара  Peace

# 11
  • Мнения: 502
ние ще си вземем преносимата кошара, тъй като хотела в арбанаси не предлага бебешка кошара, но като ходим на море няма да я вземаме-хотела разполага с такива.

# 12
  • Мнения: 2 090
Както са ти отговорили всички,и детето ми така-в преносима кошарка Wink

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 64
Както са ти отговорили всички,и детето ми така-в преносима кошарка Wink
и ние така

# 14
  • Мнения: 1 212
Повечето хотели осигуряват кошара за бебета в стаята, просто като си резервивайте кажете, че сте с бебе. Ако обаче не искаш бебето ти да спи в ползвана кошара по-добре си купете от преносимите.  Peace

 Peace

Носенето на собствена е излишен труд по моему .... винаги можеш от хигиенична гледна точка да покриеш всяко кътче ,до  което би могло да се допре  детето с твое чаршафче .

Общи условия

Активация на акаунт