Mycomax и евентуална бременност. Последствия

  • 1 769
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте! От няколко дена имам чувството, че ми се появяват гъби. И вчера вече разбрах сто процента, че имам. Купих си въпросното лекарство Мусомах и изпих едно хапче. Дотук добре, но... преди няколко дена "мъжът ми се изпусна", а по мои сметки ми бяха дните на овулация (11ден) и докато се чудим какво да правим ако съм бременна, изтекоха трите дена, в които можех да пия Ескапел. Сега има вероятност да съм бременна, а вчера изпих това проклето хапче и ми е супер притеснено. Кажете ми на някой от вас случвало ли се е. В упътването на лекарството пише, че не трябва да се пие по време на бременност, освен ако животът на майката ...
Ще кажете да си купя тест, ама с малката три теста ми бяха отрицателни, а тя е налице. И не знам какво да правя, бих си родила бебето, то ни е вече време за второ, ама пустото хапче ме шашка страшно много да не окаже влияние на плода, в случай че съм бременна.

# 1
  • Мнения: 647
Не се безпокой - увреждането не става от един единствено хапче. Все пак, ако имаш такива съмнения, спираш всякакви лекарства до установяване на бременността.

Смело!

# 2
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Благодаря за успокоението, но на листовката е написано много остро и не знам дали няма да има последствия и при едно хапче.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 104
Според мен щом си го изпила преди "изпускането" няма проблем.
То вече е действало квото е имало да действа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт