Орифлейм

  • 3 629
  • 41
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Здравейте,

   Някой ползва ли продуктите на Орифлейм?
 
   Искам да разбера колко струват някои продукти, като например: спирали, дневни и нощни кремове, маски за лице, червила и сенки....

Ще съм благодарна за информация

# 1
# 2
  • Мнения: 35 951
аз ползвала доста техни неща, а от няколко месеца съм и дистрибутор, най-вече да си взимам каквото ми харесва по-евтино; малко мое мнение:
спиралите им са абсолютен боклук, дори новата, която е водоустойчива
сенки и червила - тях ги харесвам
кремове за лице - там е доста по-индивидуално! имам приятелки, които страшно ги харесват, но на мен не ми допада слънчезащитата им - най-често я няма, а ако я има - химичен фактор /май съм алергична към него/; използвам дневните им за нощни, защото нощните кремове по принцип са ми тежки през лятото
фаворит от продуктите им са ми лосионите за тяло - попиват лесно, миришат страхотно ...
също някои от ФДТ-ите и пудрите много ми допадат, но и там уцелването на цвят и желаната покривност е доста индивидуално
ако нещо конкретно те интересува - питай!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 457
Наскоро ми подариха в комплект един нощен крем от зелената серия. Шведска грижа, ако не се лъжа. newsm78
Гел-крем се води.
В началото подходих доста скептично към него, но в последствие страшно ми допадна. Добро попадение е! Simple Smile

И червилата им ми харесват. Друг въпрос е, че нещо не мога да си улуча цвета. Wink

# 4
Мога да ви похваля с чиста съвест нещатата им за нокти. Имам предвид заздравяващото масло за нокти и кожички, гел за разстеж, и едно малко кремче за нокти с витамини Simple Smile по-хубви нокти никога не съм имала Wink Маслото е по-приятно от това на Икаров, защото не се разтича толкова и мирише много много по-приятно Simple Smile

# 5
  • Мнения: 35 951
кремовете им май не са много за нашите кожи - правят това, което трябва, но мазнеят за нашия климат, те са си за северните мацки, където няма 35 градуса на сянка Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 9 457
 Grinning
bubanka, я кажи за този масажиращият диск в новата брошура.
Ще ми махне ли целулита? Laughing Mr. Green

# 7
  • Мнения: 35 951
не знам, копче!
аз си го купих, но ще масажирам целулита след раждането Simple Smile

# 8
  • Мнения: 35 951
копче, модераторските звездачки отиват страхотно на възглавничките на Лора! Да не се ги подбирала нарочно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 9 457
копче, модераторските звездачки отиват страхотно на възглавничките на Лора! Да не се ги подбирала нарочно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Хе-хе-хе! Верно, бе!:D
Сега забелязах и аз! Joy
Абсолютен синхрон са, наистина! Laughing

# 10
  • Мнения: 2 323
Grinning
bubanka, я кажи за този масажиращият диск в новата брошура.
Ще ми махне ли целулита? Laughing Mr. Green
Със сигурност, ако редовно го ползваш. А ако го съчетаеш и с антицелулитния гел newsm10 newsm03 newsm10

# 11
  • Мнения: 2 323
кремовете им май не са много за нашите кожи - правят това, което трябва, но мазнеят за нашия климат, те са си за северните мацки, където няма 35 градуса на сянка Simple Smile
Не мога да се съглася съвсем с това - ако кожата ти е мазна има кремове за мазна кожа или за комбинирана Wink
И още нещо - в различните климати има различни продукти подходящи за клиентите там Wink т.е. продуктите, които се продават в бг каталозите са съобразени с типовете кожи тук

# 12
  • Мнения: 2 323
И червилата им ми харесват. Друг въпрос е, че нещо не мога да си улуча цвета. Wink
ххеехехе Поискаи си мостри де smile3533

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз имам диска не от този каталог, а от предишните серии, ползвах и анти целулитните гелове. Ами намаля целулита и стриите появили се от бременността избледняха , но си ги имамм прелестите . И целулитче и малко стрии , които очаквам да се поувеличат, с оглед че ще пълнея  Laughing

# 14
  • Мнения: 35 951
кремовете им май не са много за нашите кожи - правят това, което трябва, но мазнеят за нашия климат, те са си за северните мацки, където няма 35 градуса на сянка Simple Smile
Не мога да се съглася съвсем с това - ако кожата ти е мазна има кремове за мазна кожа или за комбинирана Wink

имам предвид следното: зеленият крем от ШГ изсушава кожата ми, не ми излизат пъпки /т.е. прави каквото трябва/, но с него много лъщя /което не е за смесена кожа, особено през лятото в БГ, факторът е 8 - също не е за БГ/; не прекалявам с количеството, ако мислиш това да кажеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт