ЛЮЛИНСКИТЕ Мами са вечно засмяни :)

  • 24 402
  • 290
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 250
Здравейте Люлински мами  Hug Заглавието ми не е много оригинално но не знаех какво друго да измисля. Ако има Люлински мами на който им се ходи на кафенце и да се запознаем нека пишат. Аз съм от Люлин 5 и отскоро живея тук и никъде не излизам по кафета, а в нас по цял ден сама ми е скучно. Ще чакам да се включат повече Люлинчанки  Hug Засега познавам само една бъдеща мама от Люлин.

P.S. Аз очаквам да стана мама най-късно на 6 Юли.

# 1
  • Мнения: 1 931
Здравей. И аз съм в 5- част и тук има и други майчета живеещи наоколо и се ходи на кафе зад мебелната в 4-та част.

# 2
  • Мнения: 2 986
Добре дошла в "Люлин" liana! Поздравления и благодарности, че отвори нова тема. Пожелавам ти до края да е лека и безпроблемна бременността ти.
Както писах в другата тема живея в "Люлин" вече повече от 27г. и съм си свикнала с квартала, надявам се и на теб да ти хареса. Както се вижда от лентичката аз имам момиченце на 1г. и 2 м. и сме по градинките - основно до 11,30ч. и след 16,30ч., особено сега в жегите. Живеем в края на 3 м.р. при колелото на тролеите, така че ако ти е далеч мебелната къща, може и в тази част да се уговорим, също има хубави кафенца и градинки.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА VIKY V Да е жива и здрава малката Елеонора и много, много да радва мама и тати!  smile3525 newsm32 Като отмине недоспиването първите месеци ще се радвам да се видим на разходки.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 459
liana85, благодаря,че отвори новата тема  bouquet

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 250
Кафетата зад мебелната са ми много удобни Simple Smile На близо са ми, че аз сега с тоя корем не издържам на големи разходки Simple Smile Аз един път ходих там на кафе и ми направи впечатление че  има много майки Simple Smile Ще се радвам да пием кафе някой ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 058
Здравейте Люлинки  Laughing. Включвам се при вас с молба за помощ. Има ли някоя от вас, която е доволна от личния си лекар? Наближава времето за смяна и аз много искам да сменя моя, от който първо не съм доволна и второ е на другия край на града. А наесен като дойде бебо ще ни е много трудно да се предвижваме на далечни разстояния.
Събирам също така мнения и за педиатър в района...макар че имам доста време до октомври.
Благодарности и весели летни дни!

# 6
  • Мнения: 181
Ариана , ти в коя част си?
Кажете добър козметик в Люлин за оформяне на вежди, без значение от микрорайона.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 058
Аз съм в 6, но за питането ми няма особено значение, готова съм и в 1 да ида, че и в Западен парк и околностите, стига да има добър лекар. За козметик си признавам, че не знам  Embarassed

# 8
  • Мнения: 181
Аз съм във втори в 23 поликлиника при доктор Симов- той ми е и педиатър и личен, много съм доволна. Пак там са много доволни и  от доктор Арсова- педиатър.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 058
Благодаря ти VENIAND!

# 10
  • Мнения: 2 986
Ариана, аз съм в 26-та поликлиника при Петкова, която ни е и личен, и педиатър и общо взето съм доволна, но в момента кара някаква специализация и я няма много често, та сега не препоръчвам. Освен това ти е по-далеч. От познати мами съм чувала, че са доволни от Андонова в "Медива", която е на Кооперативния под Мебелния магазин, и от Гюрова, която е в VІ, на нея мога да ти дам мобилен, за другата нямам координати.
Венианд, За козметик препоръчвам Нели  в Битовия комбинат на последната спирка на 7-та тролей, в ІІІ м.р. до бистро "Примо"V За съжаление нямам телефон, че ми е близо и ходя на място да си запиша час. Не че напоследък ми остава време .. Embarassed Доволна съм, а ако знаете какъв грим прави, и на мен за сватбата преди няколко години, а и на една съседка онзи ден -за бала - страхотен. По принцип тя си е с опит и работи поне от десетина години, така че ако ти е удобно.
А може ли да ми препоръчате гинеколог, който да работи по каса в "Люлин" или в околните райони, в близост до метрото?
И друг въпрос към работещите и пътуващи мами. Мисля, че са спрели маршрутка № 38, поне преди бяха, но дали не са възстановили линията? А  ако не - мисля, че № 14 имаше сходен маршрут - конкретно ми трябва да ходи до Медицинска академия и ВМА. Ако знаете движи ли се 14 и къде точно - преди някъде около Кооперативния съм я засичала, пишете.
Благодаря предварително на отделилите време за отговор.

# 11
  • Мнения: 181
MianaNia , мерси за отговора, ще ходя да проверя.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 058
MianaNia, ето маршрутите на всички маршрутки в София, за съжаление не ги ползвам, та не мога да ти кажа дали са още актуални:
http://sprawochnic.free.bg/marschrutki.htm
Ще се радвам на телефони, ако имаш. Медива наистина ми е по-близо.

# 13
  • Мнения: 413
Здравейте Люлински мами,извинете за нахълтването във вашата тема,но ми е нужна малко информация.Ще съм много благодарна ако някой ми помогне. Hug
Искам да попитам някой да знае квартирите как вървят в Люлин 5 и околните? Търся една стая с баня и тоалетна.И също ме интересува цените на двустаен апартамент горе-долу как вървят.В интернет има само обяви за ново строителство,но за панелки в момента няма нито една обява .
Горе-долу да ме ориантирате в цените.
Благодаря ви предварително Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 058
Здравейте Люлински мами,извинете за нахълтването във вашата тема,но ми е нужна малко информация.Ще съм много благодарна ако някой ми помогне. Hug
Искам да попитам някой да знае квартирите как вървят в Люлин 5 и околните? Търся една стая с баня и тоалетна.И също ме интересува цените на двустаен апартамент горе-долу как вървят.В интернет има само обяви за ново строителство,но за панелки в момента няма нито една обява .
Горе-долу да ме ориантирате в цените.
Благодаря ви предварително Hug
Мисля, че по отношение на наемите няма особена разлика в цените между панел и ново строителство. Миналата година до декември плащахме 400 лв за гарсониера - 1 стая + кухненски бокс в Люлин 7. Сравнително добре изглеждащ и полу-обзаведен, макар че беше на последен етаж и течеше покрива.

Общи условия

Активация на акаунт