В какво прибирате малките детски дрехи

  • 11 807
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
досега ползвах торбите в които се пордават спалните комплекти,но не купуваме толкова често,а дрехите вече няма къде да ги слагам
И ви питам къде прибирате дрехите,в какво,за да се запазят все пак Simple Smile и да не се изсипват при всяко отваряне на шкафа.

# 1
  • Мнения: 1 120
И аз ги прибирам така като теб в торби. За момента ги складирам под леглто ни в спалнята. Не вдигам често матрака и за това не ми пречат. Лошото е , че се увеличават и в един момент мястото ще свърши. Гледам да раздавам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 390
Според мен, за детски дрехи са най-удобни скриновете.
 Понеже дрешките са малки, събират се много, като отворя чекмеджето, веднага намирам нужната дреха.

# 3
  • Мнения: 1 322
Аз ги събирам в найлонови торби и на вилата.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 772
Аз ги слагам в найлонови торби, пъхам във всяка по един райд п/ молци и ги качвам на тавана във " специален" гардероб за дрехи които не се носят. Може торбите да се залепят със скоч. Четох за вакуумните торби, че много бързо се късали, така че засега оставаме с първият вариант.

# 5
  • Мнения: 3 770
Не съм  прибирала дрехи , които не се носят вече - раздавах ги.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм  прибирала дрехи , които не се носят вече - раздавах ги.
и аз така трябва да правя,но все пак имам любими дрешки които бих искала да запазя.

# 7
  • Мнения: 3 770
Не съм  прибирала дрехи , които не се носят вече - раздавах ги.
и аз така трябва да правя,но все пак имам любими дрешки които бих искала да запазя.

Сигурно!  Grinning И аз имах , но след 10 годишно пазене ги изхвърлих.Затова ако нямаш намерение за трето по-добре ги раздай!  Peace

# 8
  • Мнения: 3 770
Всъщност съм запазила само една рокличка - от кръщенето на дъщеря ми.  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм  прибирала дрехи , които не се носят вече - раздавах ги.
и аз така трябва да правя,но все пак имам любими дрешки които бих искала да запазя.

Сигурно!  Grinning И аз имах , но след 10 годишно пазене ги изхвърлих.Затова ако нямаш намерение за трето по-добре ги раздай!  Peace
имам разбира се,но ще мине време до тогава,определено!

# 10
  • Мнения: 2 266
Не ги прибирам,а ги раздавам на познати с по-малки деца.

# 11
  • Мнения: 970
Не ги прибирам,а ги раздавам на познати с по-малки деца.




И аз така Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
В найлонови торби

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
В пликове, които съм наблъскала в гардероба в коридора. Претъпкан е вече и рискувам всеки път, когато го отворя да бъда затрупана  Laughing И всичко това, при положение че доста дрехи не съм запазила.

# 14
  • Мнения: 491
Все още ги събирам,само някои съм раздала.Събирам ги в пликове,и ги слагам в едни шарени кутии от Mr.Bricolage,които имам планове да редя в големия си гардероб,който скоро трябва да бъде готов Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт