Хронично разсеяна!

  • 7 101
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Помогнете ми,дайте ми идеи!
Откакто се помня съм ужасно разсеяна ooooh!
Като казвам ужасно,ще рече направо плашещо,как не съм забравяла детето само някъде,не знам #Crazy
Немога да си помогна,пробвала съм с тия хапчета"гинко прими" ли бяха,разни такива,нищо! Tired
Няма ми го акъла #2gunfire
Готвя на газовият котлон и без да го спра,затварям капака и заминавам Shocked слагам чорапи в хладилника,излизам на терасата да пуша,но вместо да запаля цигара си хвърлям кутията в кофата с боклука Thinking...толкова много и фрапиращи случаи ,че думи нямам! Praynig

Започвам да се плаша...чета книга,нищо не ми влиза в главата,през умът ми като стадо бизони хиляди мисли препускат,не мога и за секунда да се съсредоточа!!!И това се случва всеки ден ooooh!

Ето днес отивам с колата да взема детето от училище и ....загубих ключовете Embarassed вече трети час една фирма не може да я отвори Tired

Има ли други като мен,нормално ли е и какво да правя???? Започвам да се мразя!!!!

# 1
  • Мнения: 22 414
На мен това ми прилича на някакъв по-сериозен проблем и според мен трябва да се консултираш със съответният специалист.
Може би трябва да пиеш някакви по-силни лекарства, но задължително консултация с лекар.

# 2
  • Мнения: 4 784
Може би си мислиш за нещо, което те разсейва - проблем, спомен, желание....???

# 3
  • Мнения: 1 568
Нещата стоят така:в началото го описах доста точно,във всяка секунда от моя живот,там горе-в главата ми подсъзнанието ми праща хиляди мисли,все едно стадо диви животни бяга из мозъкът ми и всяко в различна посока,не мога да спра да "мисля" за хиляди неща и като казвам мисля,ще рече че аз не искам да мисля,а те мислите сами ме връхлитат. Идва една,обаче я измества втора,по-средата трета...десета...хилядна...не мога да го опиша,все едно мен ме няма в настоящият момент,все едно не живея в настоящият момент,а "хвърча"някъде си и това е от както се помня....... Tired а съм вече на 100 години!!! Tired

# 4
  • Мнения: 2 131
слагам чорапи в хладилника
Аз един път щях да сложа пълния памперс в хладилника  Joy
Не знам какво да те посъветвам, и аз съм доста разсеяна на моменти. Чак толкова много май не съм била, ама определено съм имала "изцепки"  Laughing
Може би е това:
Може би си мислиш за нещо, което те разсейва - проблем, спомен, желание....???

# 5
  • Мнения: 1 568
Дори когато разказвам нещо започвам го... по-средата се отплесвам на друго и завършвам на ...майната си,чак аз не си спомням после за какво съм говорила в началото! ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 641
И аз съм от разсеяните. Често  забравям ютията цял ден включена, забравям да платя сметките, постоянно търся нещо и незнам къде съм го оставила.. ooooh!
И себе си някъде ще забравя, но дано дано да е на хубаво място Mr. Green

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
И аз съм ужасно разсеяна. Доста често липсата на концентрация ми пречи в ежедневието и това ме ядосва.
Ще следя темата ти, защото също търся решение на този проблем.

# 8
  • Мнения: 2 388
До такава степен - не.
Но зарядно в камерата, цигари в хладилника, мръсни дрехи в коша за боклук, а не в този за дрехи, ами случва ми се. Embarassed

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм отвеяна, но за мен може да се каже, че съм "освидетелствана"  Crazy
Не ти трябва да ходиш по доктори, това няма лечение.
И аз опитах няколко месеца със Селеногин, но се видях в чудо (селена май ми дойде в повече).

# 10
  • София
  • Мнения: 397
 Спри алкохола! Mr. Green А сериозно- не се нагърбвай с прекалено много неща, то и зодията ти е такава. Отсей по-маловажните за утре или за някой друг и се съсредоточи в това, което правиш.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
иди на психиатър,
почни да тренираш йога.

# 12
  • Мнения: 491
И аз съм така, но съм си свикнала с "порока" и не се ядосвам. Всички около мен ме знаят , ама не ми се сърдят, по-скоро все чакат да им разкажа поредната забавна случка. От много ангажименти и натовареност е, ама това сами сме си го избрали. Ако и ти си като мен - да се залавяш със сто неща, защото с две - три задачи ти е скучно, не се ядосвай - това е характер. Единствения практичен съвет, който мога да ти дам, е писане на бележки - в тефтер, в телефона и в главата на някой близък едновременно.

# 13
  • Мнения: 4 202
Това че има други като мен малко ме поуспокоява  ooooh!

Ужасна блейка съм, постоянно забравям нещо някъде, връщам се по 100 пъти, като тръгвам за работа и въпреки всичко пак забравям, ей на вчера пак бях без служебен телефон на работа.

Родилите ми са ми свикнали, но мъжът ми ужасно се изнервя.

Ежедневно имам някакви изцепки, но най-фрапиращата ми случка е, когато забравих чантата си на задната седалка на колата, а вътре бяха парите за пътуването ни в чужбина на следващия ден.

Както dodo_dodo е писала, това много ми пречи в ежедневието, предполагам и на всички останали.

# 14
  • Мнения: 2 388

Както dodo_dodo е писала, това много ми пречи в ежедневието, предполагам и на всички останали.



Пречи определено, понякога даже е малко плашещо.
Но аз за себе си отказвам да го призная, като проблем. Обикновенно на майтап казвам, че с възрастта имам склероза. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт