каша с праскова и маракуя на Хумана

  • 653
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте мами,

искам да ви питам за кашата с праскова и маракуя на Хумана. От доста време я гледам и се чудя дали е подходяща.Най-вече не знам какво точно е маракуята и дали се води цитросов плод. На кутията пише от 4-ти месец,така че не би трябвало да е опасно и все пак не смея без да чуя няколко допълнителни мнения. Дъщеря ми яде от два месеца млечни каши без проблем и тези на Хумана най-много ги харесва.Пробвахме почти всички без ягодовата (нея няма да я давам все още) и тази,за която питам.Още кърмя ако това е от значение,но си хапваме и доста стабилно други манджи (пу-пу-пу Simple Smile )
Моля,споделете опита си с тази каша. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 10 983
Дъщеря ми е на 1 г. и 1 месец. Преди 2 седмици й взех от ягодовата каша на Хумана, а малко преди първия й рожден ден й бях взела праскова и маракуя. Не е имала никакви проблеми. Peace
Кашите са страшно вкусни и ги ядеше с голям апетит, като се има предвид, че тя е голям каприз по отношение на кашите.  chef
Детенцето ти е достатъчно голямо, спокойно можеш да му въведеш тези каши. Peace

# 2
  • Мнения: 6 438
Първата ни каша на Хумана беше такава и много съм доволна.Алекс беше по-малък от вас  Peace Хапваше си я с апетит,а и досега много я харесва.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята дъщеря я харесва тази каша  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
На тази възраст можеш спокойно да я даваш.Маракуята е южен плод,но не цитрус.Аз не съм давала точно тази каша,но съм давала плодови пюрета,каши в бурканчета и дуети с кисело мляко и извара,в които е имало маракуя или манго.Не сме имали никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт