Ква я мислих, ква стана.

  • 4 625
  • 48
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
В навечерието на 24.05 ме навяха едни спомениии...ехххх Party
Коолко хвърчах и как си представях бъдещето hahaha

Заричах се, че никога няма да живея на мястото, където сега живея Mr. Green
Съдбата ме опроверга, но въпреки всичко аз харесвам живота, който живея Grinning
При вас как се случи?
Сбъдна ли се това, за което мечтаехте?
Псувате ли живота, или всеки ден благодарите на Господ, за това, което имате?

# 1
  • Мнения: 143
При мен лично живота ми поднесе много изненади,но не се отчайвам гледам напред и това е.Обаче не псувам живота,защото знам че колелото на живота се върти и че някой от нещата който съм си мечтала да станат са станали.
А заглавието на темата е една много вярна поговорка!

# 2
  • Мнения: 107
Харесвам си живота и това, което съм постигнала досега. Благодарна съм за всичко,което имам.
Естествено, има няколко неща,които бих искала да са различни, но не зависи от мен. И ги приемам.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
При мен лично живота ми поднесе много изненади,но не се отчайвам гледам напред и това е.Обаче не псувам живота,защото знам че колелото на живота се върти и че някой от нещата който съм си мечтала да станат са станали.
А заглавието на темата е една много вярна поговорка!
[/quot


Подкрепям напълно!!!

# 4
  • Мнения: 143
Самсара!
На хинди се използва в смисъл, че всеки човек живее в свят, който сам си е направил - самсара.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В личен план нещата стават така, както съм ги искала, може би малко по-бавно(около 5 години и едно дете съм назад, но в правилната посока  Laughing).
В паричен план почти се равнявам на мислите и плановете си  Laughing (щото човек трябва да се усмихва винаги)

В кариерен план съм пълен провал и образованието ми е било хвърляне на пари в морето-целия си живот изкарах на познания от гимназията и от книги.
Това май не е най-лошото, което можех да сторя досега.


ПП. Търсене на връзки за градина ме изпорти като човек в очите на 19годишното ми Аз  Confused

# 6
  • Мнения: 581
 Почти всичките ми мечти  се сбъдват (вече внимавам много какво си пожелавам).Обичам си живота, благодарна съм за всичко, което имам, стремя се (обаче мързела ми пречи) към още по-добро.И въпреки няколкото гадни неща, които преживях, не съм си и помисляла да псувам живота.
 

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Всеки път на 24 май ме е яд, че не съм абитуриентка. А когато бях, толкова бързах да се хвърля в живота.

# 8
  • Мнения: 2 386
Когато бях в десети клас, учителката ми по литература накара всеки от класа да напише с няколко изречения как се вижда след десет години (в личен, професионален и т.н. план).
Вече минаха седем, не помня какво съм написала, но съм сигурна, че случилите ми се неща не са в листчето..просто защото дори не смеех да мечтая за тях.

# 9
  • Мнения: 984
Като ученичка не съм си правила дългосрочни планове. Така че няма как да съм си мислела нещо, а то да е станало друго. Знаех само, че искам да имам точно определена професия и че искам да имам деца някой ден. Професията я имам, имам и едно прекрасно дете. Всичко останало е стечение на обстоятелствата и поредица от решения - мои и чужди.

# 10
  • Мнения: 274
Аз съм доволен от живота. ТВУто ме научи да се боря и да не ми пука. Баща ми още като дете ме записа на футбол и  в края на година та дойде да ме гледа. Каза ми,  че съм най-добрия и с квото и да се захвана, трябва да се стремя да бъда най-добрият. Иначе няма смисъл. Не го приех буквално, но гледам да е така Simple Smile Ако нещо не ми е ФЪН, не го правя или го зарязвам. Никога не се оплаквам.
А днес си пуша пред офиса и до мен един байчо от охраната. Мъчи се да ме заговори, но точно тогава получавам есемес и това ме спаси от 2те 3те минути оплаквания, които ми беше приготвил. В същият момент, по булеварда пред нас минават няколко луксозни коли със стърчащи от всякъде абитуренти и надути клаксони. Стана ми готино... точно в тази секунда, в която профучаха пред мен, прочетох и есемеса: "копеле, всико е ОК!" . Мисля си - тези млади хора  в колите  са щастливи, моят човек се е оправил, аз си пуша и след малко ще пия едно виски с приятели, а жена ми довечера като се върне от партито на сестра си, ще е в настроение и ще правим страхотен секс.... И точно в този момент, когато профучава последната кола украсена с балони и тийнеджърски цици, и през ушите на всички наоколо преминават жизнерадостни крясъци, байчото до мен  дръпва от цигарата и процежда през зъби : "викайте, викайте...ако знаете къв х.й ви чака...."

# 11
  • Мнения: 1 008
Всеки път на 24 май ме е яд, че не съм абитуриентка. А когато бях, толкова бързах да се хвърля в живота.
:Мен пък абитуриентите адски ме дразнят. По мое време не излизахме от колите да броим крещейки като ненормални.
В навечерието на 24.05.1999г. не мислех за бъдещето си, а за предстоящото ми официално напиване.
Тогавашните ми представи за бъдещето са много различни от настоящият ми живот.
Но, обичам си го моят живот, в него има и радост, понякога сълзи, нерви, динамика, сигурност, от всичко по малко, ама...Самсара. Ако имам възможност пак бих изживяла същият този живот.

# 12
  • Мнения: 804
И точно в този момент, когато профучава последната кола украсена с балони и тийнеджърски цици, и през ушите на всички наоколо преминават жизнерадостни крясъци, байчото до мен  дръпва от цигарата и процежда през зъби : "викайте, викайте...ако знаете къв х.й ви чака...."
Рядко пиша, но написаното от теб ме впечатли. Е***ти диагнозата на цялото ни общество!  Hug


# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм доволен от живота. ТВУто ме научи да се боря и да не ми пука. Баща ми още като дете ме записа на футбол и  в края на година та дойде да ме гледа. Каза ми,  че съм най-добрия и с квото и да се захвана, трябва да се стремя да бъда най-добрият. Иначе няма смисъл. Не го приех буквално, но гледам да е така Simple Smile Ако нещо не ми е ФЪН, не го правя или го зарязвам. Никога не се оплаквам.
А днес си пуша пред офиса и до мен един байчо от охраната. Мъчи се да ме заговори, но точно тогава получавам есемес и това ме спаси от 2те 3те минути оплаквания, които ми беше приготвил. В същият момент, по булеварда пред нас минават няколко луксозни коли със стърчащи от всякъде абитуренти и надути клаксони. Стана ми готино... точно в тази секунда, в която профучаха пред мен, прочетох и есемеса: "копеле, всико е ОК!" . Мисля си - тези млади хора  в колите  са щастливи, моят човек се е оправил, аз си пуша и след малко ще пия едно виски с приятели, а жена ми довечера като се върне от партито на сестра си, ще е в настроение и ще правим страхотен секс.... И точно в този момент, когато профучава последната кола украсена с балони и тийнеджърски цици, и през ушите на всички наоколо преминават жизнерадостни крясъци, байчото до мен  дръпва от цигарата и процежда през зъби : "викайте, викайте...ако знаете къв х.й ви чака...."
Сел, много ми допадна как си го написал, дори усетих как припича слънцето, когато си абтуриент или, когато не си, но чат-пат, туй-онуй е добре  Peace

# 14
  • Мнения: 2 792
Ето можеш да бъдеш и не лигав, браво ти казва  г-жа Кифлата.

 Аз все още съм по средата на вероятните ми мисли. Осъзнавам, че мисълта "Когато порасна ще..." започва да звучи прекалено нелепо, но прекалено натрапчиво ми се е натрапила.

Общи условия

Активация на акаунт