Калкулатор за изчисляване на калории - линк

  • 3 489
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Гледам че много от вас се интересуват от такъв - и ето аз кой ползвам - на мен ми е много удобен и според опаковките на храните е верен Simple Smile
http://healthyfood.info.bg/Calculators/Content_CalcCalories.html

# 1
  • Мнения: 1 399
Благодаря, вмъкнах го във Favorites.
Ооох, докъде стигнах.... да си изчислявам калориите  newsm77 - мъъкааа.... doh

# 2
  • Мнения: 288
Мой близък го откри преди месец и половина. Освен че започна да ограничава храните, спазва и калориите от този точно калкулатор и вече 5-6 килограма е свалил. Аз все още не мога да се наканя да го ползвам, а така имам нужда.
 Thinking
Исках да кажа, че си струва калкуратора.
 Joy

# 3
  • Мнения: 2 596
Благодаря, страхотен линк. Мен все ме изкарва, че имам нужда от повече калории днес, не че не си го знам това  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 743
Благодаря за линка-много е полезен  thumbsup
Като изчислих - днес съм на половината калории (като голяма част от тях са от кафе и мляко  Embarassed ), ама има още време -денят не е свършил  Wink
smile3546 добре, че в цигарите няма калории  Wink, че колкото пуша... щях да съм 100 кила

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Само на мен ли ми се отваря с грешка и не ми показва продуктите? Sad Или аз нещо бъркам...  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 108
Благодаря - страхотен линк.
Смятам да го ползвам вече другият месец

# 7
  • Мнения: 1 883
Много готин линк.Вече е в употреба.Мерси!  bouquet

# 8
Браво и благодарности за публикуването на този линк! newsm51
Веднага изчислих какво съм консумирала вчера. А и това с видовете спорт е страхотно!!!

Започвам да го разпространявам сред приятелки, които имат нужда.  comp03

# 9
  • София
  • Мнения: 84
Стахотен линк ! Благодарности! Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз го метнах във Favorities, но ми излиза, че имам нужда от калории, а не от упражнения. Днес май забравих да ям от много работа и ровене във форума.

Общи условия

Активация на акаунт