Той не иска да отслабвам!!!!

  • 6 599
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Преди имах много хубаво тяло /не, че се хваля, ама така си беше/, но по ред причини напълнях с около 7 килограма. Много жени казват "Ееее 7 кг к`во са!!" Не са фрапиращо много, но разликата преди-сега е огромна. Та, реших аз да отслабна - спорт, диети и т.н.   newsm39  Нооо, мъжо реши, че така /по-пълничка/ съм му харесвала повече   Shocked  /да имал той кво да пипне...  smile3508  /!!! Аз толкова зор си давам, за да му се харесам, а той....  #2gunfire  Та сега се чудя дали да му угодя и да си ходя така, или да си дам малко зор да отслабна, за да се почувствам красива както преди?  Thinking  Вие, дами, какво бихте направили? Изпадали ли сте в такава, или подобна ситуация?

# 1
  • Мнения: 6 607
Да ти имам проблема Laughing
Много жени биха ти завидяли за мъжа .

# 2
  • Мнения: 24
Знам, че проблема е нищожен, но искам да знам кое е по-важно: да угодя на мъжа си и да изглеждам така, както ТОЙ иска или да угодя на себе си и да изглеждам, така както АЗ искам?!  Thinking  Нали уж е по-важно аз да се харесвам, за това реших да отслабвам, а той ми носи разни хамбургери и пици във фитнес залата /не, че е лошо ама.../. Даже ми каза, че като СВИНЯ - МАЙКА съм си била по-добре. СВИНЯ - МАЙКА  #2gunfire  ТОЧНО ТАКА ИЗГЛЕЖДАМ   #Cussing out

# 3
  • Мнения: 3 294
Я си прави каквото ти искаш . Ако отслабнеш ти ще се харесваш повече и ще се чувстваш по-добре , това е доста добра причина за да го направиш .   Peace

# 4
  • Мнения: 6 607
Естествено ,че трябва да угодиш на себе си и да изглеждаш така както ти се харесваш.

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Естествено ,че трябва да угодиш на себе си и да изглеждаш така както ти се харесваш.

Точно така Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
За да ти е мъж, очевидно те е  харесвал и когато си била слаба, така че..дерзай  Peace

# 7
  • Мнения: 24
Благодаря много, скъпи мами, че ми вдъхнахте кураж.  Hug  Ще се потрудя,   newsm39  че лято идва...

 #Shocked  Божеееееееее, ето го пак пристига с хамбургери  ooooh! 

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
По-важното е ти да се харесваш. Ако ти не се харесваш и отношенията ви ще забуксуват. Така че по-добре е да си отслабнеш  Peace

# 9
  • Мнения: 2 388
Я дай по една снимка преди и след  да преценим. Peace Така да си говорим без да сме те видяли е доста трудно.
Много е възможно да изглеждаш по-добре с тези 7 кг отгоре.
Аз лично съм изпадала в леко подобна ситуация. Моят приятел ме харесва сега повече, отколкото като бях слаба. Но и аз се харесвам повече.
10-те кг отгоре не си ги давам. Simple Smile

# 10
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
#Shocked  Божеееееееее, ето го пак пристига с хамбургери  ooooh! 

 Laughing Не ги яж, ако не ти се ядат хамбургери и пици. Можеш да оставиш за по-късно, а по-късно да ядеш салата  Wink Не разбира ли мъжът ти, че като му кажеш "не искам да ми носиш хамбургери, пици и сладкиши"  значи, че наистина не искаш да ти носи такива храни?  А и в края на краищата съпругът ти не се е оженил за теб единствено заради външния ти вид Simple Smile

Да,бях в подобна ситуация;свалих 15кг, защото аз не можех да се търпя, като следствие от това бях много нервна, нищо не ми ставаше  и защото не исках да съм "свиня-майка" (направо ме разкърти   Mr. Green ).

# 11
  • Мнения: 24
Я дай по една снимка преди и след  да преценим. Peace Така да си говорим без да сме те видяли е доста трудно.
Много е възможно да изглеждаш по-добре с тези 7 кг отгоре.
Аз лично съм изпадала в леко подобна ситуация. Моят приятел ме харесва сега повече, отколкото като бях слаба. Но и аз се харесвам повече.
10-те кг отгоре не си ги давам. Simple Smile
Не знам как да си кача снимки  Blush  ама ще се опитам да ви опиша ситуацията с цифри. Преди бях 49-50кг при ръст 1.67м, а сега съм 57-58кг /и до 60кг съм стигала/, което си е.... newsm45

# 12
  • Мнения: 308
   Първо искам да кажа, че много зависи колко слаба си била преди това. Слабо тяло не винаги означава хубаво тяло. На някои хора структурата на тялото е такава, че изглеждат по-добре с малко мръвка върху тях. Ако си била слаба 7кг. са оформяне на тялото, при повече килограми са надебеляване. Така мисля аз. Аз съм щастлива, когато мъжа ми ме харесва. Бих си останала на същите килограми, АКО те не ми тежат и не се чувствам добре в кожата си. Никъде не си писала дали се чувстваш добре така и отслабването е просто каприз.

   Сега видях какво си написала. Еми хора с еднакви мерки и килограми изглеждат различно, така че и това не е критерии а 57кг на 1.67 са си супер. Явно наистина си била много слаба.

# 13
  • Мнения: 24
#Shocked  Божеееееееее, ето го пак пристига с хамбургери  ooooh! 

 Laughing Не ги яж, ако не ти се ядат хамбургери и пици. Можеш да оставиш за по-късно, а по-късно да ядеш салата  Wink Не разбира ли мъжът ти, че като му кажеш "не искам да ми носиш хамбургери, пици и сладкиши"  значи, че наистина не искаш да ти носи такива храни?  А и в края на краищата съпругът ти не се е оженил за теб единствено заради външния ти вид Simple Smile

Да,бях в подобна ситуация;свалих 15кг, защото аз не можех да се търпя, като следствие от това бях много нервна, нищо не ми ставаше  и защото не исках да съм "свиня-майка" (направо ме разкърти   Mr. Green ).

Ми не разбира говедото!!!  bambam Това било в знак на протест!!! Постоянно ме изкушава с калорични храни, на които знае, че ми е трудно да устоя!!  cook  bite  Чак започвам да се съмнявам, че има ориенталски корени  Thinking Нали ориенталците харесвали закръглени жени... Пък знае ли се свеки къде е кръшкала  hahaha 

# 14
  • Мнения: 2 978
Може да отслабнеш до колкото ти се иска на теб, без да ставаш кокал.
Ако имаш мускули, пак ще има какво да пипа...и готово Sunglasses

п.п. Аз съм 1.67-49-50кг и се чуствам добре, нооо кача ли 4-5кг и се чуствам като кюфте. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт