Безвъглехидратна диета № 4

  • 49 674
  • 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
 Безвъглехидратна диета част 4

 


              На кратко:

Тази диета се състои от пълното изключване на въглехидратите от дневното меню. Поради тази причина диетата е пригодна за месоядните от нас , които нямат проблеми с приемането на месо и местна храна и по-конкретно с животинските протеини . Посредством тази диета се изчистват натрупаните мазнини в организма , а и няма да се чувствате гладни само 45 мин. след като сте си хапнали .
Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си . По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни . Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност .



                Разрешени храни:

Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.



              Забранени храни:
Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!


             Важно!!!
 Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.


                                                                                          

Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.[/color]

               CrazyНещо за стимул: Всяка една от нас може да изглежда така с малко воля и подкрепа


                                                          
                                                               HugУ  HugС  HugП  HugЕ  HugХ Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 158
Записвам се, че сега точно нея прилагам Hug

# 3
  • Лом
  • Мнения: 235
Запис и от мен. newsm51

# 4
  • Мнения: 287
Запис и от мен,уморена съм от пътуването утре ще пиша повече!

# 5
  • Лом
  • Мнения: 235
Добро утро, момичета.  Днес се мерих -82.700.от 85грубо казано защото веднъж ми показа 85.200 веднъж 85.900 когато започнах  явно имаше проблем с батерията на кантарчето.Както и да е важното е че е мръднал показателите  Laughing  НО....  с избора на меню много съм го загазила- изчерпах се откъмто идеи  newsm78

# 6
  • Мнения: 274

Добро утро! За отчета но дано не ме лъже кантарчето- 90,700 от 95! Simple Smile
И аз нещо се изчерпах откъм идеи за храните ям еднообразни неща,но това донякъде е добре, защото почвам от писване да ги ям в по малки количества! Peace
Днес май ще е печена скумрия и салатка разбира се.
Хубав ден ви желая!!!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 66
Запис и от мен. Желая ви много минусчета. Laughing Heart Eyes Joy

# 8
  • Мнения: 1 775
17-ти ден ми е, а резултатът е -5, много бавно става  Sad. Днес смятам да съм на пилешки шишчета и салата от домати и краставици.

# 9
  • Мнения: 276
 sky***** , благодарности за новата тема smile3525

# 10
  • Мнения: 23
И аз се записвам.от4ет:14дни-3.200 ,бавни4ко е но надявам се за следващите 10 дни да сваля поне още 2 кг,защото отивамв на по4ивка и с вси4ки тези килца... Embarassed Hug
лек ден и успех на вси4ки

# 11
Приемате ли ме и мен? Аз днес съм изпила едно кафе, а за обяд хапнах печен дроб със салатка от доматчета. Не е особено вкусно, но пък вече не знам какво друго да ям. Много благодаря на exact22 за рецептата с тиквичките, вчера и за обяд и за вечеря това хапнах, много е вкусно.
Имам един въпрос, мога ли да ям от тази китайската храна? На едно място предлагат задушени зеленчуци, ама в тях няма царевица, а само от техните водорасли и май гъби. Та мога ли да си взема от тях? Thinking

# 12
  • Мнения: 164
пу и аз ня първа страница, от днес съм плътна с вас. Успех на всички и повечко минусчета да има.Дайте някоя рецепта, че май ще се затрудня с менюто. newsm78

# 13
  • Мнения: 164
Ей, отсловощи сладурани само да ви попитам колко количество вода пиете на ден, за да не прекалявам с нея и да ми се разшири само стомаха още повече Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 287
Привет момичета,
аз не съм се ме мерила скоро че все не ми остава време но утре ще дам резултати!
Аз напоследък все морска храна ям,вчера си бях на слатка от миди!Днес мисля да хапна малко пилешко по китайски хем бързо става хем и вкусно Peace

Общи условия

Активация на акаунт