Настройките на Мозилата

  • 578
  • 6
  •   1
Отговори
Моля, ако някой знае как да оправя настройките на мозилата да помага. Не могат да се отварят някой сайтове например imot.bg. Долу се изписва търсене, редуване със свързване и не става. И понеже имах неблагоразумието да се правя на спец и да се разхождам в tools не зная какво точно съм променила и защо се получава така. Благодаря Ви!

# 1
  • на майната си
  • Мнения: 424
Деинсталирай, инсталирай наново актуално копие и пусни update  Simple Smile

# 2
Моля, ако някой може да ми помогне, няма нужда от подигравки и общи приказки, сега ще стане семеен пробем.

# 3
# 4
  • на майната си
  • Мнения: 424
Моля, ако някой може да ми помогне, няма нужда от подигравки и общи приказки, сега ще стане семеен пробем.

Ако мен визираш не се подигравам, когато мъжо ми окаква комп-а правя това което съм ти казала, вместо да се ровя и да търся причини - повече време отнема да поправяш.

# 5
  • Мнения: 141
Здравей,
тука мъж ми каза да ти пиша следното:
- каквото и да си натиснала не може да не ти се отварят няколко страници, освен ако ти изрично не си ги забранила( в Security)
- може проблема да идва от интернет доставчика и да е свързан с отварянето на определени страници, намиращи се в България. Това обаче било временно състояние. Провери дали само страници от БГ пространството не се отварят( които завършват на ".bg") или и други.
Иначе това, което ти е пратила инка62 като линкове е много полезно.

# 6
  • Мнения: 550
на мен ми се случва това понякога- не зарежда сайтове .бг... от доставчика е.... пробвай с други сайтове, пробвай и през internet explorer и ако и през него не  става- работата е ясна.

Общи условия

Активация на акаунт