Росен Петров напусна Слави..

  • 8 679
  • 83
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
http://info.rozali.com/novini/p7841.html
Корабът "Шоуто на Слави" май потъва...
Тази новина ме зарадва. Крайно време е, т.нар. ШОУ, да падне от ефир...

# 1
  • Мнения: 2 978
Или са се скарали, или просто е решил да се махне!
Явно всеки, рано или късно, търси промяна в живота си.

# 2
  • Мнения: 152
...че рейтинга намалява е ясно от преди доста време! Когато обяснявах за ПиАр-а с очите - ми скочиха на главата...
Шоуто умря преди няколко години...ама се опитваха да го задържат още малко ппоне...

# 3
  • Мнения: 649
Аз не харесвам Слави, защото няма по голям лицемер от него. Само седи и прави фасони, пуска некви фалшиви сълзи и хората му се връзват, а човека пари прави, та яко прави. Браво на Росен това обаче е трябвало отдавна да го направи. Брей много ме дразни тоз Славчо! Да го питам аз, като говори за корупция и правди в нашата страна що не спира на полицаи, а ги подминава като пътни знаци или ако спре ги пита" Ти не знаеш ли кой съм та ме спираш". Кой си ти бе питам аз? Келеш с келешите на ти сега щото много знаеш!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък не го харесвах Р. Петров.
Ама чак да се радвам, че някой пада, че не му върви... Каква беше поговорката за на мен може да не ми е добре, но важното на другия да му е зле? Радост българска, когато някой се проваля...

# 5
  • Мнения: 11 747
Преди много харесвах Шоуто на Слави, но от 2-3 години изобщо не ме кефи. Въпреки това не ми е така омразен Слави Трифонов, както на повечето хора. Помня, когато стартира Шоуто, по вестниците се пишеха прогнози, че ще издържи най- много 6 месеца. Е, опроверга ги напълно. Макар да изпусна  момента, в който да се оттегли с достойнство, Шоуто си е успешно явление в крайна сметка.

Не мисля, че 'някой пада'. Изглежда ми много уморен, изхабен човек и този край за него може да е ново начало. Има нужда от почивка, има нужда от промяна. Млад е, живота му предстои.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
АМи браво на Р.Петров. Сега и Слави ако се усети да се оттегли ще е добре ,че  вече се е изчерпал отвсякъде Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 673
   Аз си спомням и "Куку" , и " Хъшове" и "Шоуто на Слави" и ги обожавах навремето. Не минаваше студентски купон без техните песни и албуми. Мнението им се чуваше , и то доста на високо. Изобщо Слави Трифонов и"Седем осми" бяха явление. Но...
   Парите развалят човека... Високомерието , надменността и манията за величие никому не се е харесвала нивга.

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 17:57 от radivdani

# 8
  • Мнения: 1 447
Преди много харесвах Шоуто на Слави, но от 2-3 години изобщо не ме кефи. Въпреки това не ми е така омразен Слави Трифонов, както на повечето хора. Помня, когато стартира Шоуто, по вестниците се пишеха прогнози, че ще издържи най- много 6 месеца. Е, опроверга ги напълно. Макар да изпусна  момента, в който да се оттегли с достойнство, Шоуто си е успешно явление в крайна сметка.

Не мисля, че 'някой пада'. Изглежда ми много уморен, изхабен човек и този край за него може да е ново начало. Има нужда от почивка, има нужда от промяна. Млад е, живота му предстои.
Напълно съм съгласна.Всички които напуснаха имаха за цел да се развиват.Не може вечно да бъдат в сянката му.
За някой от тях това беше добра реклама и добър транплин за напред.

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
време е сега и Слави да се махне от екран и агонията да приключи Peace

# 10
  • Мнения: 25 441
Струва ми се, че Слави само ще спечели от раздялата си с Росен Петров.  Thinking

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
След неуспешните им напъни от последните години да си върнат аудиторията, май им е време и на двамата да се оттеглят. Нови герои на нашето време може още да няма, но старите вече са познати до втръсване.

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз не съм гледала редовно шоуто, но ми е тъжно за него.
Сега и БТВ трябва да се замисли за нещо по-добро Peace

# 13
  • Мнения: 2 786
   Аз си спомням и "Куку" , и " Хъшове" и "Шоуто на Слави" и ги обожавах навремето. Не минаваше студентски купон без техните песни и албуми. Мнението им се чуваше , и то доста на високо. Изобщо Слави Трифонов и"Седем осми" бяха явление. Но...
   Парите развалят човека... Високомерието , надменността и манията за величие никому не се харесвала нивга.

 newsm10

# 14
  • Мнения: 604
Напразно злорадстват някои хора по адрес на Слави!4овека е способен и пак ще измисли нещо!4е прави пари прави!Що пък не ами правете и вие коЙ ви пре4и newsm78¿
Страхотен 4овек е Слави на много хора е помагал и аз съм една от тях !Който не го познава не знае какво губи!
Нека Бог здраве и дълъг живот да му дава!

Общи условия

Активация на акаунт