На 9м минахме от кърма на АМ. Въпрос за количеството.

  • 564
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
На 9м минахме от кърма на АМ. Въпросът ми е колко АМ пият децата ви на тази възраст.
Вечер ми отказва да яде каша. Само с АМ ОК ли е или да търся алтернативи на кашата? Сутрин пие мляко, яде попара, после изяжда плодово пюре като междинна закуска, на обяд зеленчуци с месо, следобяд мляко, след около час плод и вечер преди лягане пак мляко. На веднъж изпива между 150 и 200мл мляко. Нощем към 2 часа пие пак към 200мл.

# 1
  • Мнения: 27 524
250мл пиеше синът ми на тази възраст.
Само АМ е ок, да   Peace

# 2
  • Мнения: 957
колко пъти?

# 3
  • Мнения: 27 524

Колкото иска детето - толкова е правилно  Peace
Може и само АМ да е  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 391
Ние сме на 8 и сутрин пие между 200 и 240, различно. Следобед пие между 150 и 180 като добавям плод или бисквитка и вечер пие пак между 200 и 240. На обяд не пие мляко.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Колкото изпива, толкова му давай.  Peace Моята дъщеря в момента изпива към 160, макс. 180 гр АМ. Някой деца на нейната възраст, а и по-малки по 230 мл. изпиват. Всяка дете си е различно, ръководи се от апетита му, не от таблици и количества.

Мисля, че за вечеря също е най-добре само АМ, все пак на тази възраст не е необходимо да се натоварва стомахчето с по-тежки храни.  Peace

# 6
  • Мнения: 207
Аз давам 210 мл. с  1 и 1/2 бисквитка закуска и спи до 6.30 сутрин  Peace

# 7
  • Мнения: 1 062
Моето бебе е на почти 10 месеца. Сутрин и вечер пие АМ. Слагам 180мл. вода и 6 л. АМ. Не знам точно колко се получава готовото количество. Не добавям каша или бисквити ( преди добавях каша, но спрях). Давай на детето си точно толкова, колкото иска. Докато разбереш количеството от което се нуждае прави да речем по 210мл. вода. Ако видиш, че се буди прекалено рано, слагай бисквита или каша ( предпочитам каша аз)

Общи условия

Активация на акаунт