Въпрос относно"KAVEN ORBICO"

  • 6 118
  • 6
  •   1
Отговори
Имам възможност да започна работа във тази фирмата,ако някои от вас има преки наблюдения,моля да ми даде съвет прогресивна ли е фирмата,какво е заплащането и въобще струва ли си?Къде са слабите места?
Благодаря предварително!!!

# 1
Бързах и направих някои правописни грешки,моля не ме упреквайте за това,а ми споделете своя опит  bouquet

# 2
Аз съм чувала само хубави неща. Фирмата функционира вече доста време и според моите наблюдения се отнасят добре с персонала си. Аз имах възможност да работя с тях и за период от две години и дистрибуторите им не се смениха за този период.

# 3
Аз също съм бивш техен служител така да се каже.Работих като сладов работник към Шел-масла.Мога да посъветвам всички,които искат да почнат работа там-хора,не си скъсявайте живота с тази фирма.Просто не знаете в какво се забърквате.Ако все пак се излъжете да работите там-гледайте да не сте в склада.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Ама , що така анонимно???? newsm78

# 5
  • Мнения: 992
аз работя в счетоводството на една а фирма, а въпросната кажен орбико са ни доставчик. Ами няма такива идиоти ли и аз нзнам как да ги нарека, това е най проблемната ни фирма , а дистрибуторите им горките се сменят буквално всяка втора седмица. Нищо не им е у ред,  незнам ние имаме лоши впечатления от тях

# 6
Зависи за каква длъжност в КО става въпрос.Търговските представители,операторките в офисите взимат хубави заплати.Склада и доставчиците,са с ниски заплати като се има впредвид работата им.Социалният им пакет включва допълнително здравно осигуряване и ваучери за храна.Ако мога да бъда полезна още с нещо питай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт