Почивка в Алпите

  • 1 985
  • 3
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 44
Здравейте, предстои ми почивка в Алпите на 40 км.от гр.Залцбург в долината Ламертал.Ще помоля мамите ходили или почивали в Алпите през лятото да споделят впечатленията и преживяванията си.Ще съм благодарна на всяко мнение по темата.

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 22:47 от marianna2004

# 1
  • Мнения: 50
   Сина ми ще ходи това лято за 1 мес. със свекървата.Той страда от алергична кашлица и много се надявам престоят му там да му повлияе добре.Преди две години ходиха в Трявна и имаше страхотен ефект.Там въздуха е много чист и ще повлияе положително на детето .
 Ще следя темата с интерес.

# 2
  • Мнения: 11 003
Много е хубаво - въздухът е чист, природата е красива и някак си по-различна от нашата. Била съм в австрийските и италианските Алпи, и двата пъти през лятото. Останах очарована, надявам се и на теб да ти хареса там Peace

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз бях миналата година за кратко на Кьонигзее. т.е. в немската част

разкош.
аз обичам планините, сега живея в равнина и ми липсват. Алпите са с невероятно излъчване.

ако имате кола спокойно може да се разхождате, има какво да се види.
препоръчвам да идете в някоя солна мина.
има една в немската част и една в австрийската. много е яко Crazy чувала съм, че тази в немската част е по-голяма и по-красива.
ние ходихме и на едно място където има над 20 водопада, пак е в немската част, но е близо до Залцбург Party, направо разкошотия Crazy


единственото, което ме смущаваше е, че не разбирах какво ми говорят ooooh!
в Залцбург говорят по-нормален немски, все пак е и турустически център, но из малките населени места  Shocked
нищо не разбирах  Tired

Залцбург е скъп - имам предвид ресторанти, сладкарници и пр.
на брега на реката има пазар за ръчно направени изделия, купих си много яки неща. има и скъпи, има и евтини.

друго не се сещам.
ако имаш въпроси - питай Peace

Общи условия

Активация на акаунт