kak разбрахте?

  • 1 603
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте!интересуваме как то4но рзбрахте ,4е е то4ния момент д аси имате 2ро дете.Аз в главата си постоянно прехвърлям + и -децата ми да са с 1година и,9,10 месеца разлика piasykс мъж ами сме млади и живеем при свекървами .сега общо взето от ни6то не се ли6аваме,разбирасе имамаме финансови затруднения,но не смятам ,4е е само при нас.много ми се иска след година пак да съмбременна,но пък незнам,самонавивам се и после се разубеждавам,как се взимат тези ре6ения ooooh!при вас как бе6е,как се ре6ихте и съответно правилно ли се е оказало ре6ението.
предварително да кажа ,4е знам 4е това са си ли4ни ре6ения и най-добре се взимат в семейството ,просто искам да разбера при другите как е било Hug

# 1
  • Мнения: 4 753
И на мен ми се иска да има малка разлика между децата ми, но нямаме финансова възможност за породени деца... Пък и съм със секцио и не смея да бързам... Ще опитаме за второ след две години, но до тогава нищо не се знае...  Peace

# 2
  • Мнения: 363
Ами и ние нямаме ,но се оправяме.поне си мисля ,4е ще мога на 1 път да изкарам май4инството,6те трудно 1,2 години,но после като си по4на работа,де да знам  Thinkingина4е да по4вам ,пък после пак да спирам....н еми се ще,но незнам.....то пари излишни май никога няма Crazyмислех и  с 1вото ,4е 6те е трудно ,но се справяме,я и 6т е си имам вси4ко и ни6то няма да купувам(все пак си е голямо предизвикателство де Shocked

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
За мен втората бременност беше подарък.
С първото дете доста време не можех да забременея,но ето че стана,
родих прекрасна дъщеря.Винаги съм искала 2 деца да имам.
Правех сметки,изчислявах и най-вече-мечтаех за второ бебче.
Така се получи,че разликата им е 3г.и 9м.-перфектната за мен и съпруга ми.
Така че за мен това е Божа работа,защото и втория път беше късмет,че забременях. Hug

# 4
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз съм много искам децата ми да имат малка разлика, но тъй като живеем в чужбина и е малко трудно да се гледа повече от едно дете Sad
Все още нямаме собствено жилище в България и не ми се иска след време децата ми да страдат от това, че няма къде да живеят и да живеят на квартира като нас в момента Rolling Eyes
Първо ще видим как ще се развият нещата с кредити и тн. Wink
След като го имаме вече апартамента ,тогава ще се замислим за второ а може би и трето Party Crazy

# 5
  • Мнения: 363
Ох и ние така бяхме ре6или за жилището,но сега с тези цени ,кой знае кога ще стане,аз 6те съм на 100 години,незнам наистина е ужасно трудно ,освен ако не стане слу4айно,което на мен не ми се вярва,не съм от тези дето слу4айно забременяват,даже винаги ми е било 4удно както4но така става,ъо ,когато иска6 не става лесно пък камо ли ,когато неиска6(знам ,4е има много такива сладки фалове preggo

# 6
  • Мнения: 4 753
поне си мисля ,4е ще мога на 1 път да изкарам май4инството

Тук има една уловка... Ако сега вземаш болничен 90% от нетната си заплата и не се върнеш на работа поне за шест месеца, болничният за второто ти дете ще е 90% от това, което си вземала последните 6 месеца... Тоест, ако си вземала 220 лв майчинство, тези 90% ще се смятат от тях (доколкото съм наясно)... Не бих се решила на подобно нещо... Не че заплатата ми е много голяма, но с 200 лв и две малки деца никак не става....  Peace

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Синът беше на 2 и половина, когато ми хрумна, че искам второ  Grinning Обаче стана 5 години по-късно  ooooh! Точно когато започнах да се чудя, да ходим ли по доктори или да си останем само с едно дете  Thinking Като забременях пък се притесних, как ще избутам бременноста си извън България, защото сънародниците яко ме бяха наплашили с тукашните "некадърни" доктори Wink
Та, когато ти е писано, тогава ще стане  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 008
И аз искам децата ми да имат малка разлика, но едва ли ще бъде по-малка от 4-5 години, заради професионалните цели, които съм си поставила.

# 9
  • Мнения: 3 804
големите са с 1.4 месеца разлика,2рата не беше планирана -изкарах цветна бременност и се усетих в 16 седмица-късно за аборт -а по тоова време бях и студентка-та и 2те са студентски бебета,накакси успях да съ4етая у4енето и децата,за това пък разликата с малката еиме 10 и 9 години,дойде ми като 4е гледам детет за 1ви път,но пък не съжалявам -работя надомно през интернет и успявам да отделя достатъ4но време

# 10
  • Мнения: 959
 Винаги съм искала 2 деца. Колебания никога не съм имала. Само се молех, всичко да е наред.
Държах, и да са с малка разлика. Simple Smile

Когато, синът ми беше на 2 г., ми попадна някаква таблица, за установяване на пола, преди да забременееш. Според тази таблица, само в един от месеците, можех да зачена с момиче/ а ние такова искахме да имаме/ и после чак, след две години, ми се падаше девойка. На майтап, казах на мъжа ми за това, и решихме да пробваме. Ами стана от раз, дет се вика  Laughing
Финансите въобще не съм ги мислила.
И все пак всичко е Божа работа.

# 11
  • Канада
  • Мнения: 494
Винаги съм искала малка разлика между децата ми.Бях решила малкия като стане на 2 да почнем с опитите за второто,но.....то ни изненада.Така,ако е живот и здраве децата ми ще имат разлика около 2 години и 4 месеца.Според мен,подходящ момент за тези неща няма,човек все нещо го спира.То за това Господ си знае работата. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 769
Никак. При нас стана случайно и сме много щастливи! Явно така е трябвало!

# 13
  • Мнения: 1 428
Аз лично ще изчакам 3-4 години.

# 14
  • Мнения: 686
Ние изчакахме да им е поне 3 години разликата.

Общи условия

Активация на акаунт