От кой матрак сте доволни?

  • 554 669
  • 1 874
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Трябва да купувам нови матраци,но се чудя каква марка да са newsm78Искам да са дишащи,противоплесенни,противоакарни и т.н.Дайте инфо кои са наистина такива Praynig

# 1
  • Мнения: 315
разгледай сайта на матраци Тед,аз съм доволна от тях засега

# 2
  • Мнения: 682
Ние сме с латексов на Magniflex и сме много доволни. Скъпички са, но си заслужават цената. Имат 15 год.гаранция.

# 3
  • Мнения: 878
и нашите всички са на Манифлекс - уникални матраци са ,единият който е купуван преди 10 години изобщо не е мръднал ,......и е спомогнал за направата на две деца  Mr. Green

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Още един глас Magniflex  Peace
Много добро качество, наистина си заслужават парите. Съжалявам само, че не сме си го купили по-рано, ами 2 год. се мъчихме с някакъв боклук. Препоръчвам с две ръце Magniflex!!!

# 5
  • Мнения: 4 290
Аз имам само Тед и не съм доволна. Не, че нещо им има, ама много се хлъзга спалното бельо. Покритието им е с някакви копринени конци, които са адски непрактични. Предстои ми подмяна на детското обзавеждане и не бих се спряла на тях.

# 6
  • Мнения: 3 621
разгледай сайта на матраци Тед,аз съм доволна от тях засега

и аз препоръчвам матраците Тед  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, и аз съм на тази вълна напоследък. Работата ми е свързана с много пътуване в чужбина, пък и нямам идея дали България ще си остане постоянният ми дом. Точно поради тези причини не ми се щеше да инвестирам в Magniflex. Но от толкова обикаляне и пробване по-удобни от тях не срещнах. Изчетох абсолютно всяко мнение в този форум и когато вече почти прежалих парите прочетох в друг форум за матраците Life. Имат магазин на ул. 8-ми декември № 1 в Студентски град по посока Дървеница. Нямам идея защо не са толкова известни, но пък отскоро имали шоу рум в България. Фирмата била американска, с изнесено производство в Анкара. Цените са една идея по-изгодни от Magniflex. Още не съм решила окончателно, но май към тях ще се ориентирам. Чакам да чуя поне един отзив - положителен или отрицателен.

# 8
  • Мнения: 16
А някой купил ли си е от матраците на Магнифлекс , които са произведени специално за Метро?Цената им е много изгодна (около 300лв за 164/190).Много съм се замислила дали да не си вземем такъв.Звънях на Магнифлекс по телефона да ги питам дали са тяхно производство, защото се усъмних , че са нещо ментета , мацката ми обясни , че се произвеждат специално за Метро и не са изцяло от естествен латекс и затова са на такава цена и нямат толкова голямама гаранция , както на другите.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз имам само Тед и не съм доволна. Не, че нещо им има, ама много се хлъзга спалното бельо. Покритието им е с някакви копринени конци, които са адски непрактични.
И при нас е така, много се хлъзга спалното бельо.  Tired А шевовете с тези копринени конци се разшиха  Close
Магнифлекс е по-добрият избор Peace

# 10
  • Мнения: 2 388
А някой купил ли си е от матраците на Магнифлекс , които са произведени специално за Метро?Цената им е много изгодна (около 300лв за 164/190).Много съм се замислила дали да не си вземем такъв.Звънях на Магнифлекс по телефона да ги питам дали са тяхно производство, защото се усъмних , че са нещо ментета , мацката ми обясни , че се произвеждат специално за Метро и не са изцяло от естествен латекс и затова са на такава цена и нямат толкова голямама гаранция , както на другите.
Ей това, като ми го кажат и лошо ми става. Честно казано писнало ми е от боклуците на Метро. Sad Съжалявам за отклонението.
Нашият не е от там, дано се включи някой, който го е купувал от Метро и да сподели мнение, защото аз съм предубедена.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз поне от 4-5 години купувам само на Тед и съм доволна.

# 12
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние също имаме Магнифлекс - никак не съм очарована /съпругът ми - също/. Нищо лошо, но за тези пари - нищо особено не е. Спах при свеки на български, латексов, Екон мисля се казва /на Бяла, Русенско/ - е няма място за сравнение. Следващия ще е такъв. На децата сега исках такива да взема, но се оказа, че леглото е с механизъм и трябва да е еднолицев. Принудих се да поръчам Фаворит S на ТЕД.
Между другото в един магазин за матраци ми обясниха, че българския Екон е в пъти по-добър от Магнифлекса като изработка. Нашия бил 100% латекс, докато италианския /ако е такъв/ бил смеска от латекс и дунапрен /говорим за Memory/... Само да поясня, че в магазина се предлагаха и двата...

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Нашият е точно от тези на Бяла и си личи където сме спали, а го имаме от 2 години. Явно няма гаранция за нищо.

# 14
  • България-София
  • Мнения: 573
Нашият е точно от тези на Бяла и си личи където сме спали, а го имаме от 2 години. Явно няма гаранция за нищо.
Неприятно...може би е дефектен?На свеки е на 4 години. Rolling Eyes А гаранция нямат ли? /българските/? Знам за случай на подменен, и сега нямат проблем.

Общи условия

Активация на акаунт