Пътви опити - неизвестност

  • 567
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 977
Привет, момичета!

Радвам се, че има форуми като този където да мога да получа съвет. Може въпросът ми да ви се стори глупав, но все пак ще си позволя да го задам:
Какво трябва да знае всяка жена решила да забременее?

Предварително благодаря за отзивчивостта Ви! Wink))

# 1
  • Мнения: 83
Здравей!

С пожелание да не се задържаш тук.....  Wink
Ами май нещата, които трябва да знае са много. Погледни в "Библиотека" в този форум и ще видиш, че има доста информация:)

# 2
  • Мнения: 977
Така е, но като че ли са написани на чужд език Wink))
Затрупах се с инфо и не знам от къде да започна...

# 3
  • Мнения: 4 324
Така е, но като че ли са написани на чужд език Wink))
Затрупах се с инфо и не знам от къде да започна...

СЪВЕТ: Не започвай все още да четеш каквото и да било !!!
2-3 меасеца опити за бебе са нищо работа. Правете секс и се обичайте - това Ви трябва за сега. Още веднъж ти казвам - не чети !!!
Единственото което мога да ти препоръчам е да започнеш да пиеш фолиева киселина. Това е водоразтворим витамин и се препоръчва на жени които искат да забременеят. Добре е да започне да се пие поне 3 месеца преди зачеването.

Ако искаш посети и другия форум "Искам бебе". Там са момичета които от скоро са започнали опитите за бебе, а за съжаление тук по - често пишат момичета с проблемно забременяване. А такива истории за сега за теб са напълно излишни. Само допълнително ще те натоварят и разтревожат.

Успех !!!

# 4
  • Мнения: 977
Танюшке, много ти благодаря! Права си. При нас е на лице желание, а не тревожност от провал /надявам се и занапред/.
Късмет на всички момичета и дано скоро всяка от нас има този дар да стане майка! Wink))

Общи условия

Активация на акаунт