Пазаруване от Walmart

  • 7 093
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 990
Здравейте,
понеже не съм много на ясно с пазаруването по интернет извън граница, реших да ви поразпитам! Разглеждах доста интернет сайтове в търсене на бебешки стоки, на края се спрях на сайта на Wallmart, по препоръка на моя приятелка в САЩ, момичето ми предложи да ми купи каквото ми трябва и да прати по свекърва си, която се прибира на сам след около месец. Аз обаче, от една страна не искам да натоварвам много жената, а от друга ми се иска и после да продължа да си пазарувам от там. Та искам да попитам какъв ще е най-удачния вариант за пазаруване от сайта: директно от там ли да си поръчвам, или на нея, а тя да ми изпраща колет към България? Приемам и други предложения естествено!  Hug

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 15:40 от Steli_Meli

# 1
  • Мнения: 1 650
wall mart не пращат пратки за BG, така че варянта ти е тя да праща, блазе ти че имаш такава приятелка, и аз искам да поръчам едни коли от там ...

# 2
  • Мнения: 990
Ясно, значи наистина остава този вариант, а като колет транспорта колко излиза до България? Thinking

Колкото до колите и ние сме харесали, ама мислим направо там да си ги караме след време  Sunglasses Wink

# 3
  • Мнения: 1 650
Steli_Meli Имам предвид играчки от филма The Cars, има няколко които ги нямаме
Иначе акумлаторните, само транспорта ще е по скъп, отколкото колата тък
смятай че е е въздушна пратка е към $6 на килограм, това чудо е над 30-40
ето ти ориентир 10 КГ Дрехи плик - $87 долара с ЕМС, идват за седмица
10КГ в кашон голям - $120 ЕМС
с обикновенна поща е около $80, идват за месец

# 4
  • Мнения: 1 204
би ли ми нарисала страницата,мерси  Hug Steli_Meli

# 5
# 6
  • Мнения: 990
Durango, ами че 10 кг дрехи, хич не са малко. Имам предвид, че и по пощата да е пак си струва, защото като гледам цените... Иначе за колите си прав, че са тежки. А това 6$ за въздушната не идва ли по-изгодно в такъв случай? Thinking

# 7

Общи условия

Активация на акаунт