Докога с това абитуриентско бибиткане!!!

  • 7 368
  • 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Живея в центъра на София, на голям булевард. Ами последната десетдневка на май не се издържа!
Знам, че всички го приемат за нормално, но на мен ми е просто отврат да слушам това часове всяка надвечер, натрапливо, непрекъснато, и бебето няма как да запазя от него... А сега като искаме да го изведем, как пък ще минем съвсем до тези клаксони!
Винаги съм живяла тука, но това стана едва в последните години! Чакат на светофара и бибиткат нон стоип десетки коли!
Ще кажете - ми смени си жилището. Или - оплачи се на арменския поп. Ми какво друго?

# 1
  • Мнения: 765
Е нека се радват децата, какво толкова, става въпрос за десетина дни в годината. Просто ще трябва да изтърпиш, но ще мине бързо, не се ядосвай.
Хубаво е , че вече не се качват върху колите. Браво!

# 2
  • Мнения: 2 161
Е,с катафалки ли да се движат?А на мен ми харесва.

# 3
  • Мнения: 6 992
И мен ме дразни, просташко ми е и бибиткане, и балони. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 388
На мен ми харесва. Само че при всяко бибиткане скачам на прозореца да не би някой съсед да е абитуриент и да го изпусна. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И покрай нас бибиткат. На един от най-големите булеварди живеем и всеки ден след 14 часа се започва, докъм 18-19. Не ми пречи. Хайде сега, абитуриентският бал се случва веднъж в живота на човек, нека се веселят децата, една седмица бибиткане се издържа. Всеки от нас е минал през същото, всички сме надували клаксоните и не ни е пукало за околните.

# 6
  • Мнения: X
Мен повече ме дразни гърменето с пиратки за щяло и нещяло: преди Нова Година,навръх Нова година,през последващите именни дни на 6-ти и 7-ми януари... ще речеш че се намирам на някакви престрелки. А иначе нека си бибиткат абитуриентите, това е най-малката глупост,която биха могли да сторят в балната вечер Wink

# 7
  • Мнения: 2 388
Мен повече ме дразни гърменето с пиратки за щяло и нещяло: преди Нова Година,навръх Нова година,през последващите именни дни на 6-ти и 7-ми януари...
Това и мен ме вбесява, особено последващото включване на алармите на колите. Sad

# 8
  • Мнения: 2 161
Вчера на централна улица във Варна хвърлиха бутилка и стъклата попаднаха на уличното платно.Ето това вече е простащина.

# 9
  • Мнения: 7 723
Много ме дразнят и мен тез абитуриенти.
Ужасни са направо...
....едни такива млади и готини.... Crossing Arms

Вчера на централна улица във Варна хвърлиха бутилка и стъклата попаднаха на уличното платно.Ето това вече е простащина.
Това- да.
...а пък току- що по битиви съобщиха,
че Пирогов е пълен с приети с алкохолни натравяния абитуриенти... Confused

# 10
  • Мнения: 6 155
"Докога с това абитуриентско бибиткане" - до 31.05.2008г.  Wink

# 11
  • Мнения: 6 417
Това с алкохолното натравяне е от липса на тренинг.  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 103
 Аз също живея на централен булевард. Допреди няколко минути им се радвах от прозореца. Хич не ме дразнят даже, харесва ми еуфорията им и хубавите и излъскани коли. Изобщо бибиткането от обитуриенти и сватби даже ме зарежда с техния ентусиазъм. Млади са хората искат всички наоколо да заразят с тяхното настроение, а ако знаят само какво ги чака по натам  Mr. Green Много повече ме дразнят нервните бибиткания по време на сутрешното задръстване.

# 13
  • Мнения: 7 723
Това с алкохолното натравяне е от липса на тренинг.  Crazy
Кво, тогава се правят на големи отворенгяси,
че да си позволяват и да бибиткат даже посред бял ден, а?  ooooh!

# 14
  • Мнения: 606
Нека се радват децата. За последно.

Общи условия

Активация на акаунт