Малко води?

  • 1 080
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Пуснах темата и в "Майки бъдещи и настоящи", но още никой не ми е отговорил.
Моля ви, помогнете ми с някакво обяснение.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Провери се при друг гинеколог
ако е вярно - не е добре - ако наистина са малко - може да значи проблем с плода
но са ми казвали че се раждат здрави беибета и почти при липса на вода

# 2
Здравейте, аз бях със същия проблем - малко околоплодни води и голям плод(само 3,200). Направиха ми секцио и поради други причини. Синът ми вече е на 11 месеца прекрасно здраво , силно и красиво дете, аз също. Не смятам, че трябва да се притесняваш всичко ще е ок. Grinning

# 3
  • България-София
  • Мнения: 573
Мен ме израждаха по тази причина - мислеха, че единият плод е останал без води, но после се оказа, че грешат. При всичси положения повери и при друг гинеколог и ако не дай си боже има проблем, раждай- според лентичката ти мисля че няма да имаш проблем. Може да има вариант за влизане и в болница, за да си под наблюдение. Нека докторите кажат.Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 546
Бях в 7-я месец когато ми казаха, че по някаква причина водите ми намалели. Пратиха ме на детски кардиолог. Направиха фетална (мисля, че се казваше) ехография на плода. Гледат сърцето на детенце за някакви промени. При малко води има вероятност и плода да спре да се развива. Поради тази причина ме приеха в болницата и бях 2 седмици на системи. Родих със секцио поради седалищно предлежание на плода. Води наистина нямаше почти, но пък детенце е живо и здраво и нямаше никакви проблеми. Хубаво е да те наблюдават обаче. Има си някакви стойности на тази вода, които не трябва да се надминават. Потърси някъде отново да те видят на видеозон и да си пресметнат водите.

Успех и леко раждане. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт