Възможно ли е забременяване....

  • 1 950
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Извинявам се за глупавия въпрос, но възможно ли е забременяване 3 дни преди датата, в която трябваше да ми дойде цикъла? Правих секс на 19.05. Предния месец ми дойде на 22.04, а този още не ми е дошло. Имам симптоми като за идване, но незнам. А пък още е и рано за тестове плюс това незнам кога ми е овулацията. Дали е възможно да е станало нещо? Според мен не би трябвало ама знам ли? newsm78

# 1
  • Мнения: 46 434
Е как ще е рано за тестове  newsm78 имаш около 6 дни закъснение, на мен ми отчете + при 2 дни закъснение.
Кръвния тест е най-сигурен.

# 2
  • Мнения: 3 306
 Rolling Eyes  ако е било без предпазни срества ...  Tired  направи си тест и ще разбереш  Peace ние няма как да знаем  Hug

# 3
  • Мнения: 367
По-принцип всичко е възможно,но по-скоро не,ако всеки месец ти идва на една и съща дата.Само  времето ще покаже.
Стискам палци да станат нещата както искаш ти  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Възможно е  Wink , ако не сте се пазили . А за тестове изобщо не е рано , така, че прави  Peace

# 5
  • Мнения: 3 621
Всичко е възможно , направи си тест , най-добре кръвен   bouquet
и дано резултата е този който чакаш

# 6
  • Мнения: 54
Да наистина не сме се пазили.Смятам утре да си направя тест и да видя какво ще стане. Но интересното ми беше, че по принцип нали овулацията е около 2 седмици след цикъла, а в моя случай оставаха 2,3 дни да ми дойде!

# 7
  • Мнения: 7 723
Не е невъзможно, но е малко вероятно  Peace

# 8
  • Мнения: 2 374
Според мен е почти невъзможно,но ти си направи тест за твое успокоение!

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всичко е възможно , направи си тест , най-добре кръвен   bouquet
и дано резултата е този който чакаш
и да споделиш за резултата Peace

# 10
  • Мнения: 4 335
Според мен е почти невъзможно,но ти си направи тест за твое успокоение!
Peace

# 11
  • Мнения: 6 438
Ако цикълът ти е нередовен е възможно,ако е редовен(идва ти на 28-30 дни)  е малка вероятността. Peace
И да споделиш.  Grinning

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Възможно е  Wink , ако не сте се пазили . А за тестове изобщо не е рано , така, че прави  Peace
точно така Peace

# 13
  • Мнения: 1 900
Всичко е възможно, дано е това което искаш. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
Ако цикълът ти е нередовен е възможно,ако е редовен(идва ти на 28-30 дни)  е малка вероятността. Peace

Дано резултатът да е желаният от теб! Peace

Общи условия

Активация на акаунт