На близнаци с АБКМ препоръчват захранване с попара със сирене???

  • 1 707
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Моля за вашите коментари, аз категорично не приемам подобно захранване, но приятелката ми няма достъп до интернет и не е запозната с тенденциите.
Обеща ми да прочете и да вземе под внимание онова, което ще й изпринтя.
Виден алерголог категорично й е наредил да започва така захранването, щото после можела вече всичко да им дава  #Cussing out  #2gunfire ??? Сирене, колкото кибритена кутийка. Добре поне, че ме послуша и спря захранването им през 4 месец. До сега са хранени само с Фризопеп.

# 1
  • Мнения: 393
  А те колко са големи?

# 2
  • Мнения: 191
6 м. и една седмица.

# 3
  • Мнения: 27 524
Нашите възмутени "ох" и "ах" едва ли ще наклонят везните в правилната посока. За тази цел има педиатри (не алерголози) и страшно много литература къде ли не  Hug

Това с категоричното нареждане много ми хареса. Козируването задължително ли е?  Laughing

# 4
  • Мнения: 393
 Уф,аз не разбирам много,ама нали има и растително сирене или пък и то не става,че е соево?И защо пък трявба да се захранят с попара?не е ли подходящо нещо друго,попарата май влиза по-късно(10мес newsm78)

  Горката майка,ще и се вземе акъла ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 165
Не мога да повярвам, че има такива лекари? Как с попара ще захранва?  Confused И сиренето трябва да е по-малко като количество.
Вече трябва да ги е захранила малките сладури с пюре или каша, но не и с попара. Дано намери верното решение, а на този доктор много здраве да му прати.  Close

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
дори и на бебета без АБКМ се не препоръчва захранване с попара със сирене на тая възраст.

# 7
  • Мнения: 19 271
Доколкото разбирам те още не са захранени, а докито е наредило да се дава направо сирене ooooh! Ще ме уморят някои лекари.
Принтирай й статии от известни източници. Нашите мнения тук едва ли ще й прозвучат много авторитетно.

# 8
  • Мнения: 191
Моля се само експериментът да няма лош край.

Благодаря на всички.  Hug bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Приятелката ти да си купи една съвременна книга за отглеждане на деца в която има част за захранването.
Иначе по темата - категорично смятам, че не е правилно да се даде първо попара, особено на 6-месечни бебоци.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 356
дори ако бебетата на бяха с АБКМ, има 2 големи проблема в захранването с попара и сирене - 1. ГЛУТЕН 2.СИРЕНЕ
и двете се дават доста по-късно.

никакъв алерголог виден не е този...

# 11
  • Мнения: 1 062
Как така сирене на 6 месеца. Дори и да нямат алергия децата, са малки за сирене масло и т.н. Приятелката ти да отиде при добър педиатър, а не при алерголог, особено при такива "видни", дето явно са по некомпетентни и от една средно интелигентна и информирана майка.

# 12
  • Мнения: 690
дори и на бебета без АБКМ се не препоръчва захранване с попара със сирене на тая възраст.


 Peace

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За 1-ви път чувам за захранване с попара Shocked Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт