На балкан или море готви се да иде БЛАГОЕВГРАДСКОТО дете!№8

  • 8 467
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286


Кои сме ние:

Фантичка - ПМГ "Акд. Сергей Корольов"випуск 1996, Технически Университет-София випуск 2001,  в момента живее в София
Marci - физика и информатика във ЮЗУ"Н. Рилски", родом от Кюстендил
desi-r - VІІ СОУ"К.Шапкарев", ЮЗУ "Н.Рилски"спец ."право"
Elenka - завършила спец."Информатика"в СУ,от Благоевград
Biridonchella -
darena -
galiabalq -
pathy -
SILVIA M -
albena35 -
tammy® -
Macinka -
Danielle_n -
lida -  8-мо ОУ, Икономи4еския Техникум, ЮЗУ
Tin4eto-mama -
RAZMANOWA -
Mariq -
matoni -
evita_fr -
Мама Цоцоланка - родом от Добрич, бракувана тук, мъж випуск МГ - 1987г.
jinjer_78 - родом от Чирпан, живее в Покровник,завършва Право в ЮЗУ
Just_VANIA -
bobi_i - живее в Кресна
rali4ka85 -
Bory_V - Благоевград, кв. Запад
klaris - родом от Плевен,завършила в Свищов маркетинг,живее в Благоевград на ул."Дойран"
anitsa - Благоевград, кв. Еленово
Jujavka - Разлог
nadia28 -Добринище
Poli S-випуск 92г.в МГ Бл-д.
daniela-ch-кв.Грамада,Благоевград
Аna2-Благоевград
alex11-родом от Кнежа,живее в кв.Еленово,Благоевград
Wildgirl-родом от Враца,живее в Благоевград,завършила Право в ЮЗУ
anii_ta-родом от Благоевград,по настоящем живее в София
rossiam-живее в кв.Струмско,Благоевград
bubalanak-родом от Благоевград,завършила ПМГ випуск 01,офис мениджър.
iva_popovska-живее в кв.Струмско,Благоевград.
puhelota-родом от Кнежа,сега живее в Блг.кв.Запад,завършила в ЮЗУ предучилищна педагогика.

smile3509
Име и парола:  Blagoevgrad
- Снимки от срещата на 15.11.2007г.

Ето снимки от срещата на 23.02.2008г.
Ето снимки от нашата мартенска среща на 23.03.2008г.
Ето и снимки от нашата априлска среща-18.04.08г.


Януари:
Алекс-11.01.2007г. на alex11
Ивана-12.01.2007г.на  Wildgirl

Февруари:
Вилизар - 02.02.0996г. на Мама Цоцоланка
Борислав - 06.02.1974 на Фантичка
Ивет-20 02 2008г на daniela_ch
Лъчезар - 24.02.1969г. на Мама Цоцоланка
Симонета-25.02.2004г.на Poli S

Март:
Елена-01.03.2007г. на bubalanak
Ива-01031978г iva popovska

Април:

Елеонора-01.04.1981г.Wildgirl
Екатерина - 25.04.1977 Фантичка
Асен и Кристиан - 26.04.2006г. на jinjer_78
Георги-20.04.2006г.на nadia28
Мартин-27.04.2007г.на Poli S

Май:
Боряна - 30.05.2004 на Фантичка
Анна - 30.05.    на Elenka

Юни:
Калина - 04.06.2001г. на Elenka
Мария - 04.06.    Biridonchella
Теди-29.06.2007г. на anii_ta

Юли:
Даниела-17 0701985г daniela_ch
Теодора-29.2005 на Jujavka
Анна-31.07.2005г. на puhelota

Август:
Никол-10.08.2000г. на iva_popovska
Йоан - 21.08.2003г. на Мама Цоцоланка
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Даниела-16.08.78г. Jinjer_78

Септември:
Поля-11.09.1974г. Poli S
Еленка-13.09.1976 Еленка
Константин - 21.09.2007г. - на jujavka
Диана - 27.09.1973г. Мама Цоцоланка
Ема - 22.09.2007г. на anitsa

Октомври:
Деси - 01.10.1973г desi-r
Мариета - 13.10.1972г  Marci
Боби-20.10.2007г. на rossiam

Ноември:
Румен-07.11.2006г.на ana2

Декември:
Виктория - 17.12.2004г. на Marci
Ана-Мария - 17.12.2004г. на desi-r
Дарина - 18.12.2001 на Фантичка
Нина-21.12.1978г.puhelota
Анелия-30.12.1976г.djini


Предишни теми:
БЛАГОЕВГРАДски мами и деца заедно са на игра...(2)
Зима иде,вятър вее,Благоевград предколедно се смее!3
Вън е студ и люта зима,но Благоевградските деца обичат да играят на снега!4
      Баба Марта се задава,пролет май че при … агоевград№5 
Пукна пролет,цъфнаха цветята и се засъбираха Благоевградските майки с децата!№6
Великден празник е голям,борят шарени яйца Благоевградските деца!№7

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 11:55 от jinjer_78

# 1
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Пу първааааааа!!!!!!!!!!!! Laughing
Аз току що писах в старата тема,но като видях новата се метнах и тук.
Вярвам,че не се сърдите. Mr. Green
Срещички уреждате - чудесно.
А моминското парти задължително и подаръци , че да бъде както
трябва -нали!  Grinning
Само , че аз засега не съм сигурна - затова не ме бройте.
Ако пък се вместя в програмата все ще намерите едно местенце - нали?!?!  Wink
Заглавие - нямам сега творчески момент, затова каквото решите!
Чао, че още не съм излизала в обедна почивка , а и телефоните не спряха днес,
а и народ колко се изсипа в офиса    Shocked Whistling
  bouquet
 

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Запис  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 11 607
Хайде и аз тук да се прехвърля.....

Гледам среща си уреждате в Грамада за четвъртък...Кажете в колко часа......Аз смятах да чистя тогава,че нали в събота и неделя гости ще имаме......Но пък...ще видя, може да направя преустройство в графика.....

Харесаха ли ви абитурентите тази година? На мен ми се сториха всички еднакви, по-точно - почти всички бяха с един тип рокли.......Имаше и екстравагантни модели...Ще видя къде са ми точно тези снимки и ще ви ги пусна....

Фантичке, къде давата само така - Запис?А?

И да ви препоръчам горещо един филм...ако не сте го гледали вече, естествено - Ритни камбаната с финес.....Страхотен филм!

# 4
  • Мнения: 224
Мамо Цоци, пусни някоя снимка, да ги видим абитуриентите  Simple Smile Ние сме днес на една мома! Но определено не ми харесва стилът като цяло. Момичета тип коледни елхи, яко камъни, чак не могат да си ги носят. А какво пиянство на един народ е настанало, не е истина. Родители теглят кредити, за да правят мини сватби и да купуват ноктопластики, скъпи костюми и рокли, като чели отрочетата им са завършили Сорбоната с пълно отличие. А те милите дечица сега се учат да броят като викат та глас да не им остане. То е хубаво да се празнува, но нещата излизат извън контрол сякаш, добре че тази година са ги редуцирали само до 5 дни.

# 5
  • Мнения: 11 607
Но определено не ми харесва стилът като цяло. Момичета тип коледни елхи, яко камъни, чак не могат да си ги носят. А какво пиянство на един народ е настанало, не е истина. Родители теглят кредити, за да правят мини сватби и да купуват ноктопластики, скъпи костюми и рокли, като чели отрочетата им са завършили Сорбоната с пълно отличие. А те милите дечица сега се учат да броят като викат та глас да не им остане. То е хубаво да се празнува, но нещата излизат извън контрол сякаш, добре че тази година са ги редуцирали само до 5 дни.

Абсолютно! Подкрепям с двете си ръце! И не само кредити......Работят цяло година извън България заради един-единствен ден.........Много разточително, много показност....То бива, бива...ама май всяко нещо си има граници...Сега им купуват какво ли не...Ами след 5г. напр. - тогава какво? Частен самолет и яхта ли ще са наред? Смятам,че може къде-къде по-скромно и по-елегантно.....Не съм на принципа,че само за 1 ден се живее.......

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние вчера бяхме на абитуриентска. ooooh!
 Ужас,направо се втрещих.То бива кич,бива-ама това в повече ми дойде. ooooh!
 Облекли балните рокли,уж на дами да приличат,нацапали три тона грим, и се държат като пълни гаменчета.
 Крещаят,пушат по улиците,пият направо от бутилки....ужаааааас.
 Другото ,което ми направи впечатление колко много са затлъстели днешните младежи.
 Не може така да се запуснеш на 18 години,ама като самоседят пред компютрите какво да очаквам. Confused

# 7
  • Мнения: 11 607
  Ужас,направо се втрещих.То бива кич,бива-ама това в повече ми дойде. ooooh!
 Облекли балните рокли,уж на дами да приличат,нацапали три тона грим, и се държат като пълни гаменчета.
 Крещаят,пушат по улиците,пият направо от бутилки....ужаааааас.
 Другото ,което ми направи впечатление колко много са затлъстели днешните младежи.
 Не може така да се запуснеш на 18 години,ама като самоседят пред компютрите какво да очаквам. Confused

Когато получават всичко наготово от мама и тати и не мърдат малкия си пръст за каквото и да било....какво може друго да очакваме? Отглеждаме май деца само с права без задължения, за съжаление......Мама и тати да се бъхтят и да работят без почивка, а ние...шапка на тояга и само думата Искам.......Морала е паднал много ниско......Гледаш го хубаво, нагласено, до момента, в който си отвори устата......Аз преди 2 години бях изтрещяла, когато разбрах,че било един вид  геройство, ако на 18г. имаш вече 1 аборт зад гърба си........Оттогава нищо вече не може да ме шашне.......Но може и да се заблуждам newsm78Какво да правя - остарявам......

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не ги разбирам. Confused
 Надявам се добре да възпитаме децата си. Praynig

# 9
  • Мнения: 199
Здравейте чистита ни нова темичка.Искам да добавя за другата рождените ни дни. аз съм родена на 01.03.1978  а Никол е на 10.08.2000

Ние заминаваме в понеделник на почивка а пък морето ще ни е краят на август.Относно абитуриентските ние бяхме на една, но не сум гледала децата на центъра.Пуснете снимки да видим Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен! За срещата - вероятно ще дойда - но направо в бара, защото аз там близо живея, но незнам на кое казват мототехника, а така или иначе "82" ми е едно от летните поселища.
Ние в петък бяхме на абитуриентското парти за роднини на ханчето, а снощи беше самата абитуриентска. Роклята на Цвети е 900 лв. от "Принцес". Аз се Shocked Но иначе много й отива - елегантна изчистена кройка, гол гръб. Тя си е и мургава, но е била и на солариум. Единственото, което не ми хареса особено е, че си е сложила сини лещи - на мен ми изглеждат изкуствени, въпреки че тъмна кожа и коса и сини очи сега са модерна комбинация. Ще ви пратя снимки, като ми ги пратят на мен, защото в петък тя не беше с роклята, а вчера не носех апаратче.
Вчера бяхме на зоопарка с малкия, хубаво се умори, а тази сутрин пак се посипвахме с пясък на Райска градина.
jujavka, представям си как си се притеснила. Аз също имам белег на лицето от падане, когато бях четиригодишна, но просто не са ме зашили свястно.
Джинджър, завиждам, че има къде да се разхождате с малките. В събота,докато бяхме на Кресна, Румен страшно хубаво се наигра на двора, искаше да гали кучето и котката, тичаше по тревата, яде малини и череши - голям кеф.

# 11
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да се впиша и аз в новата тема - Ама моля ви се какви подараци какво 4удо  ooooh!нека просто се съберем да полеем слу4ая  Peace  и да се позабавлявате без деца мъже и др такива ангажименти  Joy Joy Joy сега бях на грим и съм мн красива моя мъж разбирасе не забеляза  #Cussing out но за мен е утехата 4е сам красива всеки ден явно  hahaha hahaha

# 12
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Запис и от мен! Peace

# 13
  • благоевград
  • Мнения: 164
Я кажете кой ще резевира маса ??? който и да е да знаете 4е има още едно моми4е с мен / моята сватбена стилиска/

# 14
  • Мнения: 224
Добро утро на всички! Хора да ви кажа сега разглеждах снимките от срещата през март - във Виенската  Joy Паднах от смях, вижте, че всички сме излезли бели като платна, все едно сме мъртви  Joy Един вид, това ни е посланието към всички бъдещи майки - ще станете сенки от безсъние! Хаха. Извинявам се за тъпата констатация, но много смешно ми стана.

По повод срещата - може ли и аз направо в бара да отида? Пухелотка, ти дали можеш да запазиш места? Ако не е нахално, разбира се? Кажи как мина вчера на плажа Sunglasses

Относно баловете, вчера ги гледах по центъра. Направо ме убиха! Ходят с едни тъпани, броят, викат, спират се, мадамите удрят един кючек на място /с цигарка в ръка/ и продължават. След 2 крачки всичко това се повтаря  Shocked

Ако някой от вас е гледал баловете, видял ли е 2 сперматозоида да се разхождат и да раздават презервативи? Тия са приятели на мажо, а единият му е и работник, много са щури и смешни!

Общи условия

Активация на акаунт