Интериорна врата за всекиднвна

  • 1 194
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте!

Интересува ме дали според вас вратата на хола (+кухня, +трапезария в едно) трябва да бъде плътна или със стъкло. Трябва да поръчам за новия ни апартамент, но като ми зададоха въпроса, се зачудих.

Благодаря предварително на отговорилите.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4

 и на мен ми предстои ремонт на апартамента и идеята ми е същата хола да се превърне в кухня и дневна
 отначало мисхеме изъбщо да няма врата,но майсторите ни разобедиха,защото там ще се готви и ще излиза  в
 целия апартамент . а за вратата според мен с едно хубаво инкрустирано стъло ще бъде много добре

# 2
  • Мнения: 855
И на нас ни предстои същото, мисля да оставя само някакъв свод, да няма врата. Абсорбатора няма ли да обира по-голямата част от миризмата при готвене  Thinking

А иначе по темата мисля че със стъкло ще е по красиво  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 970
Ние преградихме едно такова помещение( по приект е отворено към антрето Crazy).Та- сложих врата   със стъкло Peace.Не ми е и минавало през главата вариант  за изцяло плътна врата Thinking. Вече можеш доста да импровизираш за типа остъклението   в зависимост от  вкуса ви и  интериора
Абсорбатора няма ли да обира по-голямата част от миризмата при готвене  Thinking
абсорбатора ще обира парите, а не миризмите.Не се заблуждавай че ще готвиш риба и няма да се омирише чак до спалнята Crazy

# 4
  • Мнения: 5 900
Предполагам,че вратата е към входното антре.Добре би било да е остъклена,за да влиза светлина от дневната в антрето и да не се налага и в слънчев ден да се включва лампа.

# 5
  • Мнения: 970
Ако вратата е една от която се влиза от коридора в хола + трапез.+ кухнята сега ми е със голямо стъкло , а в новия апартамент е плътна-бих избрала плътна.
Ако вратата трябва да е вътре в самото помещение хол+тпапез.+кухня и трябва да раздели например трапез. и хола бих предпочела стъклена/портал тип хармоника/.
Успех в избора  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 114
Благодаря ви за отговорите!

Аз никога не бях се замисляла, навсякъде, където съм живяла, е имало стъкло на холната врата - явно си има някакъв смисъл. Сега трябва само да избера формата и вида на стъклото.  Hug

# 7
  • Мнения: 8 999
Нашата врата е плътна. Звукоизолацията е по-добра отколкото със стъкло. А и със стъклото винаги може да стане инцидент /не е нужно да имате две диви деца, като мен, едно течение е достатъчно!/.

# 8
  • Мнения: 4 292
Ние навсякъде сложихме плътни врати, освен в банята - там е с огледало от двете страни. Нашите са с дърворезба, харесвам си ги. Не бих сложила врата със стъкло, особено след като детето на кумата ми, мина през тяхното на вратата в хола им.

# 9
  • Мнения: 3 621
специално към всекидневната аз предпочитам врата със стъкло, нашето в момента е едно релефно, но съм решила да потърся някой , който да ми нарисува едно стъкло и да го сменя

# 10
  • Мнения: 4
специално към всекидневната аз предпочитам врата със стъкло, нашето в момента е едно релефно, но съм решила да потърся някой , който да ми нарисува едно стъкло и да го сменя
www.paint-wall.com
има рисувано стъкло на врата

# 11
  • Мнения: 1 120
Предполагам,че вратата е към входното антре.Добре би било да е остъклена,за да влиза светлина от дневната в антрето и да не се налага и в слънчев ден да се включва лампа.
Така е. Няма ли никакво стъкло в антрето става пълен мрак и ще е необходимо винаги да се светва лампата.
Нашите стари врати бяха изцяло остъклени и в коридора ни беше светло. Сега новите представляват едни ромбоиди- 3 на бр , от които пълнеж, стъкло, пълнеж..т.е стъкло 1/3 от вратата. В антрето ми е доста по-тъмно отколкото беше преди, но не се налага задължително да включвам осветлението.

Общи условия

Активация на акаунт