лен

  • 9 504
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
какво мислите з ленените панталони? Сега лятото са мн подходящи ,но незнам дали са модерни(нали хитът тази пролет е сатенът)..Каде е мястото на ленът в тази модна класация  Flutter

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 492
За мен лично ленът е номер 1 за лятото.А изкуствени материи като сатенът са в дъното на класацията.

# 2
  • Мнения: 1 165
Нямам идея дали ще е модерен. Не робувам до такава степен на модните тенденции, по-важното е дрехата да ми стои добре.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, ежедневни панталони от сатен аз не бих облякла.  Laughing По принцип сатенът не е точно моята материя, прилича ми на пижама/нощница, независимо от дрехата.
А ленът винаги е на мода. Напоследък платът е с разни примеси и не се мачка като стопроцентовия лен. Останалото зависи от модела.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 294
Имам няколко панталона от лен и не ги нося , защото се обривам от тях  Confused

# 5
  • Мнения: 3 782
Аз също не рубувам чак дотолкова на модата,че да не си купя нещото защото видиш ли всички не са с него. Rolling Eyes Обичам да бъда различна, да имам стил на обличане. Наскоро си взех ленен панталон, не знам дали е модерен,но на мен страшно ми харесва и му се кефя.

# 6
  • Мнения: 4 292
Ленът е любимата ми материя и слабо ме интересува до колко е на мода. Лошото е, че адски мразя да гладя. Особено лен!

# 7
  • Мнения: 743
Наскоро си купих ленен костюм, но лятото май ще бъда доста с панталона. Страхотна материя.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Ленът е класика. Обожавам ленени дрехи - страшно елегантно стоят  Crazy
Сатенът не ми харесва и не бих носила, колкото и модерен да е. Много ми евтинее.

# 9
  • Мнения: 1 368
O, това е любимата ми материя за лятото. Имам няколко панталона, рокли, сака .
И когато тръгна да си купувам дреха за лятото - все към лена ме влече.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Никак не го харесвам.Адски се мачка и много се разширява.

# 11
  • София
  • Мнения: 232
какво като е на мода сатенът? то и жълтото е на мода,но значи ли това че трябва да се правя на жълтурче?  newsm78
сатенът е много приятен плат,но и аз смятам че не е за всекидневна употреба.той е доста капризен- да имаш само малко недоизпилен нокът и край!!!
на лена минусът му е че трудно се глади, но пък съм забелязала че някои дрехи не са само от лен и се гладят лесно. но на мен си ми харесва тази материя   newsm10

# 12
  • Мнения: 4 916
Вярно е, че се глади по-трудно, но пък държи хладно  Hug

# 13
  • Мнения: 125
много приятна материя за лятото! слабо ме вълнува дали е модерен или не, аз ще си нося ленените панталони и тази година

# 14
  • Мнения: 2 388
Модерни са. Аз обаче нещо, което се глади не обличам.
Щателно намачквам в магазина преди да купя. Simple Smile Появи ли се гънка, отказвам се.

Общи условия

Активация на акаунт