кървене

  • 1 394
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
момичета кажете колко време трае кървенето след раждане и кога настъпва следващия цикъл  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 516
При мен лохиите бяха около 40 дни  Rolling Eyes.. Цикълът - 10 дена след това. После имах пауза от 45 дни и след това започна лека полека да се регулира

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
При мен лохиите продължиха около 40 дни. След това нямах цикъл до края на осмия месец. Тогава ми беше първия редовен цикъл и нямаше никаква разлика от преди.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 900
И при мен около 40 дни. След това ми доиде след около седмица. Peace

# 4
  • Мнения: 780
При всеки е различно.Имам позната, която кървеше само две седмици.При мен продължи 42 дни.Цикълът ми дойде около седмица, след като спряха лохиите.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Различно е при всяка жена. Лохиите ми бяхя 30-тина дни, а цикъл още нямам  Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 3 621
при мене лохиите бяха около 25 дена, а цикъла ми дойде на около 65 ден след раждането

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
При мен лохиите бяха 2 месеца, а цикълът ми дойде около 8 месеца след раждането. Три месеца след раждането също имах някакво кървене, подобно на цикъл.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Много е индивидуално и си зависи от организъм, от това дали и колко дълго (ще) кърмиш и пр.

# 9
  • Мнения: 770
Около 40-45 дни след раждане бяха лохиите, а цикълът ми дойде след около 8 месеца.

# 10
  • Мнения: 257
 newsm78Лохиите ми бяха близо 2 месеца, а цикъла ми дойде, като спрях да кърмя точно един месец след това.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 185
Лохиите ми бяха 25 дни, а първия цикъл в деня, в който Марти направи 3 месеца!

# 12
  • Мнения: 2 111
Лохиите ми бяха 50 дни,а цикъла ми дойде на 4 месец от раждането.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
При мен лохиите бяха 2 месеца  Crazy стори ми се цяла вечност, а цикъла ми дойде на 5 м след раждането  Wink

# 14
  • Мнения: 1 671
Лохиите бяха около 20 дни, след първото раждане менструацията ми дойде на 40 ден, след второто - на 35. Кърмила съм първото дете до 8 месечна възраст, малката също все още кърмя на поискване. Имам съвсем редовен цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт