Bronhitpneumonia

  • 779
  • 2
  •   1
Отговори
Zdraveite,

malkita mi sin / na 2g. i 8m./ za treti pyt ot Jan. se razboliava ot viruysna bronhitpneumonia.
Mislia che veche vsichki vuzmojni za vuzrastta mu antibiotici slojihme, vkl. i babinite recepti...no bez niakakuv seriozen vidim efekt....
Vie imate li niakakvi idei? Lekarite komai vdignaha veche ruce ot nas... Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Мила, пиши на кирилица.
Много съжалявам за детенцето ти, дано се оправи скоро и не се разболява вече. А какъв точно е причинителя на пневмонията установиха ли? Това е важно, така ще могат да ви предпишат конкретното лекарство за този вирус. А би могло да е причинена от хламидия, аз самата септември боледувах точно от пневмония, причинена от хламидии. Благодарение на личната ми лекарка ситуацията беше преценена точно и на време и лекувана адекватно. Засилете имунната система на детето, желая ви късмет.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Моята дъщеря направи миналата година февруари пневмония. Тази година по същото време отново. След месец и половина още веднъж  #Crazy
Започнах Рибомунил. Ще я водим на Сандански другия месец, живот и здраве. Спрях я от ясла, ще я пусна на градина септември, ако всичко е наред. Друго не знам. Моля се да не се случва повече  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт