сладкиш"негърче"

  • 2 786
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Сладкишът е много вкусен икономичен и лесен за приготвяне. Продукти:1коф.кис.мляко,1лъж.сода бикарбонат разбъркана в млякото,1коф.захар,2коф.брашно,1бурканче сладко,5с.лъж.олио и 1с.лъж.какао.Всички продукти се разбъркват до получаване на еднородна(гъста)смес изсипва се в намаслена и набрашнена тавичка и се пече на 160-180 градуса около 20.25 мин.Кофичката която се използва за мярка е от кисело мляко.ОПИТАЙТЕ И СЪС СИГУРНОСТ ТОВА ЩЕ СТАНЕ ЛЮБИМИЯТ ВИ СЛАДКИШ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Кой грамаж кофичка? Малките тип "данон" или нормална 500гр кофичка?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 366
Е ,едва ли е от малките.Аз съм правила подобен сладкиш но не съм слагала сладко,но ще пробвам. Grinning

# 3
  • Мнения: 10
 HugСтандартна мисля че се води 450гр.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Яла съм.Много вкусно!  chef

# 5
  • Мнения: 60
В момента негърчето ми се пече Simple Smile, но да видим какво ще се изпече Laughing, че не съм го правила досега, а отдавна я търся точно тази рецепта със сладкото. Така че, мерси Hug Hug Hug  chef

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Абе не му ли е много захарта на това негърче?! Цяла кофичка, че и бурканче сладко отгоре  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 187
А содата една супена или една чаена лъжичка е?

# 8
  • Мнения: 60
Дааа, стана си негърчето, че е черно, черно е, ама е и глетаво Embarassed Twisted Evil Laughing аз ли лошо го направих Rolling Eyes? Но да си кажа честно не остано, сладичко беше и бързо го хапнахме, но ми се ще другия път да е както трябва. Та ако има някаква тайна, моля кажете я  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт