Криза на растежа в 5-та седмица???

  • 390
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
От вчера Ема иска да яде по-често - на около 2 часа (преди на 3-3.5) и е по-нервна-Това ли е криза на растежа? Ема е на 4 сед и 1 ден, а доколкото знам кризите на растежа са 7-10 ден, 40 ден, 3 месец и 6 месец. малко се разминаваме, ама все пак бебчовците нямат календари...Надявам се да е това-иначе видимо нищо нередно...пълни памперси...

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно така - бебетата не познават календара  GrinningКризата е  точно това, което описваш.Не се притеснявай за нищо, просто си кърми на поискване, както до сега и няма да усетиш как ще мине  Simple Smile

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Оле Гуш, и ти ли! И моята врънка на често сега. не мога да разбера глад ли е или колики  затова все и давам Rolling Eyes Пък и гърдите ми едни увиснали, чудя се има ли или няма newsm78

# 3
  • Мнения: 3 161
Пък и гърдите ми едни увиснали, чудя се има ли или няма newsm78
Давай, давай. Има, а и да няма, ако даваш, скоро ще има!  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Оле Гуш, и ти ли! И моята врънка на често сега. не мога да разбера глад ли е или колики  затова все и давам Rolling Eyes Пък и гърдите ми едни увиснали, чудя се има ли или няма newsm78

ами ревът от колики при нас е по-различен...и аз се бях притеснила дали имам достатъчно кърма и дали ще и наваксам с млекопроизводство,но нали кърмата е на принципа търсене-предлагане, та пупупу май се регулира

Общи условия

Активация на акаунт