mneniq za d-r Gagova,6einovo

  • 2 885
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
bih iskala da znam ne6to pove4e za d-r Gagova,ako nqkoi e rajdal pri neq.kakva i e tarifata?AZ Li4no sum mnogo dovolna zasega ot neq,no za rajdane ne sme govorili.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 185
На д-р Гагова не и знам тарифата и не съм раждала при нея , но съм много доволна от консултациите, които водих при нея на платена ЖК в Шейново Голям професионалист, нищо ,че е доста млада

# 2
  • Мнения: 5 140
Д-р Гагова ми е личния гинеколог,мога да кажа само хубави неща за нея.Вече 5 години съм в нейните ръце.Следеше ми бременноста и раждах при нея естествено.Доволна съм много,за мен е много добра.Тарифите не ги знам,поговори с нея и се разберете,мисля че няма да има проблем ако я попиташ,щом я харесваш давай. newsm51
 ninna кога трябва да раждаш?

# 3
  • Мнения: 428
Ima li 4asten kabinet?SAmo sekcio li praktikuva ili i normalno rajdane?

# 4
  • Мнения: 5 140
Няма частен кабинет приемите си ги прави в Шейново.Тя е привърженик на нормалното раждане,секцио в краен случай.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Раждах при д-р Гагова .Невероятен Човек и специалист.

Ние с нея никога не сме говорили за пари.

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 16:12 от StaM

# 6
  • Мнения: 5 228
Не съм раждала при нея, но имам много добри впечатления от нея - лежах в една стая в Шейново с нейна пациентка. До колкото ми е известно, това е един от малкото лекари в Шейново, които не взимат пари.

# 7
  • Мнения: 2 332
Много сладък човек е Гагова - щях да раждам при нея, но понеже не родих на термина си, пък тя излезе в отпуск, ме изроди друга д-рка.

# 8
  • Мнения: 596
Раждах при д-р Гагова през октомври 2003 г.,след препоръка на близка приятелка.Още в първият миг, след като ме прие да ме види и да разбере подробности около бременността ми, разбрах че съм в сигурни ръце.Млада,готина,уверена,невероятен професионалист и човек,не ме остави нито за миг по време на  раждането.Благодарна съм и от цялото си сърце.Не ми е искала пари,аз настоявах да разбера какво ще дължа,знаех какво е дала приятелката ми ,отблагодарих и се според възможностите си тогава.След няколко месеца изпратих друга моя позната да ражда при нея и там всичко беше наред,както и при нас.Да е жива и здрава д-р Гагова,който се насочи към нея, няма да съжалява.

# 9
  • Мнения: 428
Nqkoi drug ne e li rajdal pri d-r Gagova?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
аз не съм раждала при нея но тя ме прие вечерта предида родя
не ми се видя много любезна,зададе ми въпрос нещо от рода "ти защо ще раждаш толкова млада" аз съм на 21 дории да ми е рано не е нейна работа!!!
тъй като бях с подготвителни контракции и скоро нямаше да раждам тя каза че ще ми сложи обезболяваща инжекция за да мога да заспя...да бе да на излизане от приемния кабинет ме предупреди да не я будя за глупостиииииииии!!!!
Може би просто тежка нощ е имала,но определено не ми стана симпатична:(

# 11
  • Мнения: 428
Blagodarq na vsi4ki.Naistina Gagova e edin neveroqten 4OVEK!

Общи условия

Активация на акаунт