Помощ, мами! Проект за бродерия!

  • 2 275
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Трябва ми проект за бродерия на мускетарска тема, но не е за дете. Изобщо не знам къде да търся. Моля за помощ!   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 830
Освен да намериш подходяща снимка на мускетари и да направиш схема на програма за гоблени и бродерии.

Търсих и аз с тези фрази "Mouseketeer tapestry", "Mouseketeer gobelin", "Mouseketeer scheme", но нищо не открих.

Пробвай с програма. Аз тка си направих доста гобленски репродукции  Laughing на известни художници.

# 2
  • Мнения: 3 770
Estellia , да разбирам , че имаш схеми на картини на известни художници , така ли? С какво мога да те подкупя ,че нещо не се оправям с такива програми?    bouquet  Joy

# 3
  • Мнения: 3 830
Estellia , да разбирам , че имаш схеми на картини на известни художници , така ли? С какво мога да те подкупя ,че нещо не се оправям с такива програми?    bouquet  Joy

Не е нужно да ме подкупваш.  Simple Smile
Единственото, което ти трябва са големи изображения, за да станат наистина хубави гоблените.

Проблем са лицата на обектите, които харесвам, когато са 1 към 1, а не 1 към 4. Трябва по някакъв начин да изрязвам лицата и само тях да ги правя 1 към 1 и подозирам, че ще падне едно броене на символи, отбелязване...

Последният, който направих е с 90 цвята ( може с най-много 200 цвята, което е излишно в повечето случаи). Майка ми го шие и става прекрасен. Картината е на Реноар и се казва "Момичета пред пианото". Ето го:


# 4
  • Мнения: 3 770
Значи трябва да намеря хубава снимка? Аз си падам по този стил гоблени - предпочитам да има хора.Всъщност всичките ми са с хора , нямам нито един пейзаж.Ако намеря хубава снимка , би ли ми помогнала с програмата?Макар , че имам два в момента , които дори не съм започнала.

# 5
  • Мнения: 3 830
Значи трябва да намеря хубава снимка? Аз си падам по този стил гоблени - предпочитам да има хора.Всъщност всичките ми са с хора , нямам нито един пейзаж.Ако намеря хубава снимка , би ли ми помогнала с програмата?Макар , че имам два в момента , които дори не съм започнала.

Разбира се, няма проблем. Peace

# 6
  • Мнения: 30
Може ли името на програмата?   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 830
PC Stitch 6 имам аз. Новата версия е PC Stitch 7, която е подобрена Peace.

Имам и друга, с която въобще не знам как се работи, казва се Pattern MakerWink

# 8
  • Мнения: 3 770
Estellia , признала съм те за Мис Енциклопедия на БГ мамма !   bouquet Ако ми кажеш и къде да намеря фотографии на картини с високо качество , ще съм ти вечно задължена !  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 830
Laughing   bouquet

Кажи коя картина ти трябва?

Можеш да търсиш в Гугъл с точно име на картината, на съответния език и да дадеш опцията да търси изображения и те да са "Големи "или "Много Големи".

# 10
Трябва ми проект за бродерия на мускетарска тема, но не е за дете. Изобщо не знам къде да търся. Моля за помощ!   bouquet
az pravq proekti v ka6ti .Izpratete mi snimkata na koqto iskate broderiq. proekta struva 8 lv

Общи условия

Активация на акаунт