Анкета

  • 2 794
  • 61
  •   1
Отговори

Анкета

Коя количка според вас е най-практична и здрава?  

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 174
Коя количка да избера? Дайте мнения по въпроса  newsm78

# 1
  • Мнения: 174
Ама и аз как ви пуснах линковете  Embarassed Редактирах ги малко.

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 14:13 от crazywork

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Гласувах за първа и втора опция.Аз имам втората, Чико Дуо.Много съм доволна от нея, още я ползвам и няма да взимам лятна.Също много харесвам триколките на Чико.Първо бях решила такава, но се оставих да ми повлияят чужди мнения, че е нестабилна, неудобна и т.н. което не е вярно.Все още малко съжалявам не за друго, а заради дизайна на триколката  Peace

И да допълня, моята количка ми е много удобна и заради двете масички - за майката и детето.

# 3
  • Мнения: 1 900
И аз съм с Чико Дуо. Бебето ми се роди август и тя за  мен беше перфектния избор. Peace

# 4
  • Мнения: 1 931
1 и 4 . Те са с такива гуми, че да можеш и зима на сняг да излизаш спокоино навън, а предните двойки малки и въртящи са неудобни. Правя сръвнение от личен опит.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 387
Гласувах за Peg Perego-то, защото ми се вижда хем здрава, хем доста "прибрана", пък и не си падам по колички с много аксесоари от типа -летен/зимен кош. Според мен това е важно, за да се нарече една количка практрична. И още нещо - гледам че си дала и колички, които струват над 1000лв., защо не погледнеш bugaboo chameleon тогава? (малко си противореча, защото я харесвам въпреки че е с летен и зимен кош)

# 6
  • Мнения: 4 753
На мен са ми удобни задни малки двойни въртящи колела... Управлява се перфектно... Тъй като нямам нито една от тези, които си посочила не мога да ти кажа коя да предпочетеш...  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 621
вариант 2

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Гласувах за втората количка Chicco Duo CT 0.2. Моята е такава и от самото раждане сме с нея, много е удобна, лека и маневрена.  Peace

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Гласувах за вариант 1  Peace

# 10
  • Мнения: 510
Гласувах за триколката - страшно са удобни и практични. И аз съм за големите колела. Имаме и с малки и с големи, но определено големите лично на мен са по-удобни и возят бебешока по-меко.

# 11
  • Мнения: 1 919
Гласувах за втората количка Chicco Duo CT 0.2. Моята е такава и от самото раждане сме с нея, много е удобна, лека и маневрена.  Peace
и аз така

# 12
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
гласувах за 2 и 3 вариант.Нашата количка е подобна и е много удобна.Първата ни количка беше с 3 колела и изобщо не беше удобна - трудно се управлява,по-тежка беше от сегашната и гумите й се пукаха много бързо,а не можахме да намерим нови.Затова я сменихме. Peace

# 13
  • Мнения: 1 212
Гласувах за Peg Perego-то....

Aз защо не виждам такава  newsm78

Избрах 1 ви и 4 ти вариант - харесвам триколките  Peace
Play ни е столчето за кола - много удобно, комфортно и стабилно  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 368
Валиант 2. Ползваме я непрекъснато. Много съм доволна. Вече ми е малко тежка, но и детето порасна, та затова  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт