Съществуват ли още кръжоците в Пловдив ?

  • 2 615
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Търся лятно занимание за дъщеря ми която е на 10 год.
Не става въпрос за частна занималня ,полу дневна или целодневна ,а за нещо като кръжоците едно време. Може да бъде рисуване, приложни изкуства,театрално майсторство,готварство ......................
Нещо което, ще ангажира вниманието и 2-3 пъти седмично по време на ваканцията
 Имате ли информация да се предлага нещо подобно в града

# 1
  • Мнения: 6 206
Да, общински център за работа с деца
Всичко е напълно безплатно
За качество не знам, защото сме още малки и не съм се възползвала
Провери и реши

# 2
  • Мнения: 205
http://www.odk-plovdiv.com/about.htm  заповядай, може да видиш в сайта какви кръжоци предлагат и да прецениш

# 3
Да, общински център за работа с деца
Всичко е напълно безплатно
За качество не знам, защото сме още малки и не съм се възползвала
Провери и реши
Ние сме се възползвали от народни танци,уроци по математика и български,моделиране на самолети.Много сме доволни.Знам ,че има още шах и други неща.

# 4
  • Мнения: 6 992
Ходех там на театър при Владо Николов . Беше страхотно. Той почина обаче  Cry и сега не знам кой се занимава с театъра.
Също така не съм сигурна дали работи през лятото. Поне театър през лятото нямахме. Но това беше преди 100тина години, може да са променени нещата.

# 5
  • Мнения: 168
Благодаря Ви! Вчера се обадих ,наистина има доста интетесни занимания, но все още незнаеха какви ще бъдат графиците за ваканцията.
Единственото неудобство е, че се провеждат само в тази сграда, а на дъщеря ми и идва малко далеч за да ходи сама. Аз пък не мога да излизам от работа всеки път за да я водя до там.

Общи условия

Активация на акаунт