Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!
Наскоро ми откриха фиброаденом на лявата гърда.Имам дете на 10 месеца и го кърмих допреди 2 месеца.Консултирах се с двама лекари(хирурзи-онколози) и двамата са на мнение, че това е доброкачествено образувание, което е по-добре да се отстрани.Било е провокирано да расте от самата бременност.
Въпросът ми към момичетата, които са се оперирали при д-р Хрусанов от Бургас-моля ви, споделете мнения за него като хирург!Добър професионалист ли е?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Аз съм доволна от него, оперирвал ми е бемка а не фиброаденом. Имам доста познати оперирвани от него и досега не съм чула лош отзив. Тои ли ти каза че трябва да се опирираш или просто си се спряла на него.

# 2
  • Мнения: 5
Консултирах се с него и мнението му е, че е по-добре да се оперирам.Аз така или иначе съм се решила на операция, но се чудя дали при него.Иначе е доста внимателен, дано да е добър като хирург.

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Консултирах се с него и мнението му е, че е по-добре да се оперирам.Аз така или иначе съм се решила на операция, но се чудя дали при него.Иначе е доста внимателен, дано да е добър като хирург.

Здравейте Вая!Фиброаденома представлява доброкачествено образование на млечната жлеза - те могат да бъдат единични или множествени.По принцип фиброаденомите могат да се наблюдават на определен период от време или да се премахне по оперативен път.Операцията е сравнително лека.В случая след като фиброаденома е нарастнал е желателно да бъде остранен.Ако не нараства може да се наблюдава или пак да се премахне.По принцип е възможно въпреки,че ще бъде остранен фиброаденома след време да рецидивира.Но може и да не се случи рецидив.


Общи условия

Активация на акаунт