училище за бременни в пловдив

  • 1 225
  • 5
  •   1
Отговори
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте бъдещи и настоящи мами. искам да ви питам някоя от вас посещавала ли е училище за бременни в Пловдив в ДКЦ ІІ. А по принцип има ли някъде другаде такъв курс да организират в Пловдив. Доволни ли сте от курса които предлагат. В кои месец е най подходящо да се ходи на такъв курс.

# 1
Здравей! Доколкото знам има такъв курс в І - во ДКЦ - на понеделник пазара. Аз лично не съм посещавала курса, просто видях че има тъй като там ми наблюдаваха бременността. Предполагам, че във всички ДКЦ - та има. Смяташ да се запишеш ли ?

# 2
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравей! Доколкото знам има такъв курс в І - во ДКЦ - на понеделник пазара. Аз лично не съм посещавала курса, просто видях че има тъй като там ми наблюдаваха бременността. Предполагам, че във всички ДКЦ - та има. Смяташ да се запишеш ли ?
мисля да да се запиша но не съм решила още къде и кога

# 3
Дано ти отговори някоя мама дето е била на такъв курс. Лично мое мнение е че няма смисъл. Е, не мога да съм много обективна предвид че не съм карала курс, но мисля че като тръгнеш да раждаш просто отвътре знаеш какво да правиш. Дано някой сподели мнение. Успех!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Знам, че има курс във ІІ ДКЦ, но аз ходих в Торакс и съм много доволна. Цената е 60 лв. и включва 8 седмици по една лекция със специалист и два дни в седмицата гимнастика за бременни  Peace Провежда се вторник и четвъртък.

# 5
  • Мнения: 1 691
Има в ДКЦ І, ДКЦ ІІ и Торакс - за другаде не съм чувала.
Аз ходих на няколко лекции в ДКЦ ІІ, все още ходех на работа и в никакъв случай не бях редовна Embarassed макар че всъщност научих някои интересни неща. Ако трябва да съм честна обаче, повечето информация вече си я имах от нета.
В ДКЦ ІІ също имаше гимнастика за бременни, но мисля че само 1-2 пъти за целия курс, и аз не попаднах на такава. Докато в ДКЦ І знам, че гимнастиката беше всяка седмица.

Общи условия

Активация на акаунт