Да напусна или не? (тема с анкета)

  • 3 040
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
На новото место ми дават повече пари, а на досегашното настояват да остана?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да си беше пуснал и анкетата...

Напусни.

# 2
  • Мнения: 3 423
поискай повече пари и остани.

# 3
  • Мнения: 2 180
И аз бях пред тази дилема преди 2 месеца и напуснах. Щях да мисля, да премислям и да съжалявам ако бях останала, а парите са си пари, въпреки че колектива на старото място беше несравним!

# 4
  • Мнения: 6 992
Зависи и от много други неща.

# 5
  • Мнения: 1 897
Щом настояват да останеш да ти предложат поне същите пари, които ти предлагат и от новото място.
Ако не-напусни.

# 6
  • Мнения: 545
парите не са единственият обективен критерий при преценка на работата.

ако ти е по-изгодно (не просто като пари, а комплексно, като бонуси, количество труд, удоволствие от работата, сигурност и осигуряване, изгледи да бъдещето) -- заминавай.

настояването за оставане - устното - е 'бошлаф' работа. възможно е (не гарантирам) да е само проформа. настояването за оставане трябва да е ... по-материално. било то като пари, бонуси или по-леко натоварване, но 'настоявам да останеш' извинете но не.
еди.

# 7
  • Мнения: X
ами аз за сега съм за напускане... трябва ли да кажеш, че си тръгваш, че да ти дигнат заплатата?
Дори шефа ме попита за новите условия и умишлено не му ги казах.... Абе назначават разни дъртаци с 500 лв. заплата повече от моята - единия все е на вилата си, а другия "тъкмо тръгнах за ...... че имам малко служебва работа.... и това в 15 и 30 почти всеки ден!!!! А ме убеждават, че нещата ще се променят!!!!!!  

# 8
  • Мнения: 545
'ми к'во пишеш по форумите тогава Simple Smile

еди
ПС нали няма да ни забъркваш със заглавие на фирмата? недей...

# 9
  • Мнения: 2 093
Разбира се че от сегашната ти работа искат да останеш. Нали ако напуснеш, те трябва да си намерят нов човек, да го тренират за тази работа. За тях това е голямо главоболие. Вьпроса е ти какво искаш, ако сегашната ти работа ти харесва, искай си повече пари и накарай шефа ти да ти даде писмен договор. Ако найстина те ценят, ще го направят, а ти така или иначе няма какво да губиш.

# 10
  • Мнения: 4 916
Зависи. От парите, от колектива, от социалния пакет, от работното време, отговорностите, перспективите. Това се отнася и за двете места.

# 11
  • Мнения: 3 459
Зависи. От парите, от колектива, от социалния пакет, от работното време, отговорностите, перспективите. Това се отнася и за двете места.
Абсолютно!

# 12
  • Мнения: 3 423
И изобщо, кво питаш нас, питай жена си.
В крайна сметка тя е тази, дето ще хрантутиш.

# 13
  • Мнения: 5 370
Вземи едно желязно левче, сложи си "да остана" на ези, "да напусна"-на тура-и меткай.
ТО че все ще ти се падне зло, ще се падне. Ама поне да не е в г..... Whistling

# 14
  • Мнения: 274
В новата фирма има ли готини пиченца?
За мен това е основния критерий...пари си имам достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт