Случвало ли ви се е?

  • 777
  • 5
  •   1
Отговори
  • Първомай
  • Мнения: 177
Здравейте дами.
Пиша ви по повод проблемната бременност при сестра ми.Точно преди около година направи спонтанен аборт в седмата седмица.Сега пак е бременна и отново започват същите проблеми.
Вече е в деветата седмица и от два дена е с болки.Започнаха да й включват системи и уш се оправяше но изведнъж болките се усилиха и получи някакво течение.Тя казва "бледо розово".
Много се притеснявам и ви моля ако някоя от вас  е имала същите проблеми да сподели дали се  е оправила и как.Ще ви бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 4 324
Болките и зацапването за съжаление са лош признак Sad
Да лежи и да слуша доктора си.
Ще стискам палци за сестра ти!

# 2
  • Мнения: 320
Щом са я включили на системи значи е настанена в болница, което е добре. Трябва да лежи, да става само до тоалетна съвсем леко и внимателно. Питайте доктора дали може освен системата да й бият инжекции прегнил, аз в началото към 7-8 г.с. бях прокървила и ми биха пет такива инжекции и пиех но-шпа. Това помогна на мен, а вие се консултирайте с нейния док все пак. Пожелавам всичко да се оправи, стискам палци newsm10

# 3
  • Мнения: 93
На моята приятелка и двете бременности бяха така,пиеше хапчета и сега се радва на две бебета..дано и при сестра ти е така.
Кьсмет Peace

# 4
  • Първомай
  • Мнения: 177
Благодаря ви много.

# 5
  • Мнения: 1 868
Желая късмет на сестра ти, надявам се,че щом е под лекарски контрол ще успеят да овладеят проблема и да си износи живо и здраво бебче Praynig

Общи условия

Активация на акаунт