цветна снимка- упойка

  • 7 990
  • 26
  •   1
Отговори
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте милички,

много ви моля за информация.
Силно се надявам някоя от вас да е правила цветна снимка, но С УПОЙКА.
Има неща при мен, които не позволяват да е без, само че след двумесечни уговорки,
"лекарката", която ми беше обещала анестезия прати "мед. сестра ", която от своя страна се
опита да ми направи процедурата БЕЗ обещаната упойка и без каквото и да е да каже.
Не искам да изпадам в подробности, за да не ви отегчавам.
Та питането ми е можете ли да ми кажете клиника, където мога да направя снимката с упойка?

Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 3 294
Аз не съм правила ЦС с упойка но Мисля че в Пловдив има клиника в която цветните снимки се правят в повечето случаи с упойка . Д-р Даскалов практикува там , но ще те излъжа за името на клиниката . Успех

# 2
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря ти, Mindi!
Ако не намеря в София ще отида и до Пловдив, ако трябва!!!
 Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 23 156
в клиника "Надежда" мисля че правят и с упойка

# 4
  • Мнения: 22
В Пловдив, в клиника Медикус Алфа, д-р Даскалов прави цветните снимки с упойка. Цената е 230лв. Дано съм била полезна!

# 5
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Благодаря момичета... следващия месец се надявам да успея!

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 460
Моя приятелка прави преди месец с упойка снимка при Персенска. Каза че само там и в Пловдив открила да правят с упойка. 250 лв. май й излезе

# 7
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Моя приятелка прави преди месец с упойка снимка при Персенска. Каза че само там и в Пловдив открила да правят с упойка. 250 лв. май й излезе

май наистина ще излезе, че е само в надежда и в пловдив. днес само за тях намерих инфо, благодаря ти и на теб desive78

# 8
  • София
  • Мнения: 23 156
в "Надежда" е желателно и да кажеш че искаш упойка като се записваш, аз не знаех че може и беше късно като отидох, нещо трябвало да се изследва преди това

# 9
  • Мнения: 1 768
Виж в клиниката на Щерев , мисля че правят с упойка по предварителна уговорка .Незнам къде съм чела , но ми се върти нещо като цена от 150 лв.Спомням си , че и във Варна има клиника, която предлага упойка.Разрови по подробно чичко Google и успех.

# 10
  • Мнения: 7 718
Навсякъде можеш да получиш упойка, но трябва да го заявиш предварително, за да се осигури анестезиолог и контултация с него. Можеш и сама да си заведеш такъв. Аз си водех анестезиолог  и лекарят нямаше нищо против. Peace

# 11
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Лали, мила сигурно може и с упойка, но набързо какво ми се случи в Тина Киркова.
Два месеца подред се уговаряс с препоръчана лекарка от там.
Отивам в уговорения ден и час и започвам да и звъня.....
Не си вдигна телефона 3 часа, търсехме я на рецепция, чрез сестрата..... нищо
след това мъжът ми вдигна скандал и и звъннаха, тя каза да сме слезели пред ренгена.
След 10мин идва въпросната МЕД СЕСТРА и ми казва да вляза, да се съблека и да легна.
Аз я попитах- нали знаете, че съм с упойка???
тя каза, че нямало проблеми.
Лягам аз и след мялко идва тя с вече подготвеното контрастно вещество (което аз си купих)
и иска да започне процедурата.
Аз цялата се разтрепетах, разревах и тн....
Развиках се, че са садисти и че няма начин да ми направят това при положение, че имам УГОВОРЕНА упойка.
И си заминах от великата болница.
Само ме е яд, че от рев не можах да оитда да вдигна скандал на самата лекарка, която праща мед сестра за такава процедура......

# 12
Миличка, отиди в клиника МАЛИНОВ. Предварително заяви за упойката. Аз съм правила два пъти в Тина Киркова и щях да умра от ужас и болка. Трети път ХСГ/ ЦВЕТНА СНИМКА/ правих при д-р Стаменов и д-р Персенска и не усетих нищо. Предписват ти свещички за болка и готово.А за въпросната докторка от Т.Киркова напиши и смело името, за да се предпазят и други жени.

# 13
  • Мнения: 7 718
Съжалявам, Фиоре, за това, което си преживяла. Гуш. Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 22
Аз съм правил цветна снимка с упойка при д-р Персенска от клиника "Малинов".
След кошмарна цветна снимка в Шейново преди години не исках и да чуя за вариант без упойка. Предупредих предварително лекарката, че искам упойка, в уречения ден отидох, приспаха ме и след няколко минути ме събудиха, за да ми кажат резултата.
Процедурата беше направена перфектно и бих посъветвала всеки, който се страхува, да ползва упойка. И до сега не мога да разбера защо лекарите ни подлагат на ненужни инквизиции, след като има идеални варианти да ни бъде спестена болката.

Общи условия

Активация на акаунт