За жените които не се поддържат?

  • 2 838
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Имаме няколко колежки от курса които ни правят голямо впечатление.Те не полагат никаква грижа да се разкрасяват.Дори и спирала не си слагат.Косите им са все мазни и нацъфтели.Всички останали сме някак си дистанцирани от тях, не знам защо но просто ни отблъскват.Ние като почнем да говорим за козметика те мълчат.
Какво ви е мнението за тези момичета  и познавате ли такива? Shocked

# 1
  • Мнения: 2 229
Не се сещам за такива честно казано.
Сигурно си имат причини.

# 2
  • Мнения: 3 459
Дори и спирала не си слагат.
Да ти имам представата за поддържана жена  ooooh!
Явно някои все още не може да разберете какво значи поддържана жена и палячо  Joy hahaha

# 3
  • Мнения: 1 085
Не това не ми е представата но , най - простото нещо не го правят.Личи си че са нечистоплътни и т.н.

# 4
  • Мнения: 4 916
Може разговорите за козметика да не са им интересни, какво толкова чудно има в това? Те не могат да говорят за козметика, а ти - за квантова физика, напълно нормално.
Както и да е, не мисля, че външния вид може да е определящ за това дали да се дистанцирам от един човек или не.

# 5
  • Мнения: 2 229
Е, да спиралата не е никакъв проблем, вече ако не си мият косите - това е, но то отива в графа чистоплътност. Grinning

# 6
  • Мнения: 4 916
Не това не ми е представата но , най - простото нещо не го правят.Личи си че са нечистоплътни и т.н.

 Shocked
Понеже не слагат спирала ли?

Баси...

Е, да спиралата не е никакъв проблем, вече ако не си мият косите - това е, но то отива в графа чистоплътност. Grinning

Е, те ако не се миеха, темата щеше да бъде за немитите жени, а не за тези, които не си слагат спирала и не участват в разговорите за козметика.

# 7
  • Мнения: 2 388
Аз имам една приятелка, която не ползва почти никаква козметика ( само крем за лице май ).
Не се поддържа особено.
Разговори на тема разкрасителни процедури са и непонятни и даже понякога неприятни.
На мен това не ми пречи, имаме си други общи и приятни теми на разговор. Например - театър, книги, понякога някоя и друга клюка.

# 8
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Много е неприятно.Особенно някакви неподдържани нокти с изтрит лак или с черно под тях...и  мазната коса и вмирисаните мишници... ooooh! Няма компромис за тези неща.Говорят страшно много за човека Crossing Arms А ти какво работиш?

# 9
  • Мнения: 2 229
Много е неприятно.Особенно някакви неподдържани нокти с изтрит лак или с черно под тях...и  мазната коса и вмирисаните мишници... ooooh! Няма компромис за тези неща.Говорят страшно много за човека Crossing Arms А ти какво работиш?

Това си е баш чистоплътност, звсиси дали това е имала предвид авторката. Grinning

Имаме няколко колежки от курса...

Явно е студентка. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 17 407
Мога д акажа и какво ми е мнението за жени, които нон стоп говорят за гримчета, козметики, прически и подобни. И тези неща говорят страшно много за човека.
Айде, дано пораснете и вие, имате време, като гледам ника ти Peace

# 11
  • Мнения: 281
Познавам такива,незнам на какво може да се дължи. Rolling Eyes
Най-вероятно е мързел Laughing
Това пък и косата да не си миеш... #Crazyбаси Crazy.

# 12
  • Мнения: 1 424
Какъв е смисъла на темата се чудя аз ?  Thinking
Да се посмеем и подиграваме на неподдържаните жени ли ?  #Crazy
Тяхна си работа, всеки да прави каквото си иска....въпрос на личен избор... направо се ядосах.... спирам

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Какъв е смисъла на темата се чудя аз ?  Thinking
Да се посмеем и подиграваме на неподдържаните жени ли ?  #Crazy
Тяхна си работа, всеки да прави каквото си иска....въпрос на личен избор... направо се ядосах.... спирам
Как каъв?
идеята е да се покаже колко поддържани са  пи6в6тите тук ........
някак си не ми се вързва термина" поддържана жена" с 20 годи6но моми4е......
[

# 14
  • Мнения: 25 562
Какво ви е мнението за тези момичета  и познавате ли такива? Shocked

Не, не познавам.
А мнението ми е, че не разбирам какъв ти е проблемът? Радвай се, че конкуренцията за голямото сърце и щедрия портфейл на някой чичко-паричко ще е по-малка и шансовете ти да се класираш - по-големи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт